Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hány film van összesen netflixen?

Hány film van összesen netflixen?

Figyelt kérdés
Azt akarom kiszámolni, ha az összes filmet és sorozatot meg akarnám nézni netflixen az hány év lenne. Hány óra.
2022. okt. 12. 21:43
 1/7 anonim ***** válasza:

Pontos számot nem lehet mondani, mert amit most írok az jövőhéten már nem így lesz. Három naponta tesznek fel új filmeket és sorozatokat (új évadot), sőt sok film/sorozat nem rendelkezik globális jogokkal, azaz csak egy adott országba elérhetőek. Tudom, erre is van megoldás, de akkor végig kell böngészned az összes országot, ahol van Netflix. Próbálkozz inkább a Disney+on, mert ott még elég kevés film és sorozat elérhető és kb. havonta adnak hozzá új tartalmakat, de biztos vannak ott is olyanok, amit csak VPN-nel tudsz elérni.


Hidd el nem akarsz minden filmet Netflix végignézni főleg nem egy cuties hasonló hányadék filmeket és ez csak az egyik példa.

2022. okt. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem akarok minden filmet végig nézni, csak kíváncsi vagyok hány órányi tartalmat gyártottak netflixen. Akár ígyis feltehettem volna a kérdést. Magyarországra vonatkozóan érdekel.
2022. okt. 12. 22:32
 3/7 anonim ***** válasza:
Elnézést kérek, nem olvastam el rendesen a leírást. Attól függetlenül ugyan azt tudom írni mint az elején: nincs pontos szám, mert naponta változik. Egyedül egy 2020 adatott tálaltam, ami azt írja, hogy 36 ezer órányi anyaggal rendelkezik körülbelül. Ma már biztos, hogy ennél sokkal több.
2022. okt. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor 4-5 év lenne, ha a nap 24 órájában csak az menne.
2022. okt. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ, én 1-2 évet saccoltam
2022. okt. 13. 06:35
 6/7 anonim ***** válasza:

Ugyanúgy, ahogy felkerülnek új tartalmak, le is kerülnek régiek. A jogokat időben korlátozva vásárolják, általában 3-5 évente le is járnak ezek a jogok, amikor meg kell hosszabbítaniuk. Viszont ha nem nézték annyian, más terveik vannak, vagy az eredeti jogtulajdonos nem is akarja már odaadni nekik, akkor le fog kerülni. Mivel egyre több az új streaming szolgáltató, és egyre több filmstúdió kötődik egyikhez-másikhoz (különösen a sok stúdiót felvásárló Disney-hez), egyre több régebben Netflixen levő film és sorozat fog eltűnni.

Ez történt pl. a Jóbarátokkal is. Sokáig fent volt Netflixen, aztán lekerült, amikor a jogok lejártak és ma már az HBO Maxon van csak.

Egyedül a Netflix saját tartalmai maradnak biztosan fent, az viszont jóval kevesebb.

2022. okt. 13. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egyébként a címek darabszámából nem tudod kiszámolni, hogy mennyi ideig nézheted, mert egyik film másfél óra, másik film 3 fölött van.


A sorozatok meg szélsőségesen eltérőek lehetnek. Vannak 1-2 évados sorozatok, de vannak 7-8, vagy akar 15-20 évados sorozatok is. Vannak sorozatok, amik epizódjai 20-30 percesek, vannak amik 45-60 percesek, de van olyan ami másfél órás, sőt az is előfordul, hogy sorozaton belül is változik az epizódok hossza.


Amúgy kérdezd meg a Netflix FB oldalán, nem kizárt, hogy van egy aktualizált(abb) hivatalos adatuk, amivel szeretnének büszkélkedni.

2022. okt. 13. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!