Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol tudok NATO 40mm-es gázmasz...

Hol tudok NATO 40mm-es gázmaszk szűrőket venni?

Figyelt kérdés
Van egy katonai gázmaszkom és szeretnék hozzá Magyarországon aktív szenes NBC szűrőt venni, vagy azzal megegyező képességű szűrőt. Ha lehet ilyet pl munkaruházatiban (online weboldalaik alapján nem láttam hogy lenne ilyen a kínálatukban), milyen típusút ajánlotok, mit keressek?

#gázmaszk #gázálarc #NATO 40mm szűrő #Nukleáris Biológiai Vegyi védelem #NBC vagy CBRN szűrő #szűrőbetét munkaruházat védelem munkavédelmi felszerelés
2022. okt. 16. 01:43
 1/5 anonim válasza:
Készülsz az atomháborúra?
2022. okt. 16. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ilyet nem mondanék hisz nem védene meg. Max béta sugárzástól és a portól. Csak szeretném hogy legyen. Jó az sok mindenre :D
2022. okt. 16. 02:01
 3/5 anonim ***** válasza:
Inkább military boltokat keress, ott valamelyikben biztos van.
2022. okt. 16. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szétnéztem, nem találtam NATO szabvány szűrőt sajnos
2022. okt. 16. 14:06
 5/5 anonim ***** válasza:
gammatech.hu
febr. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!