Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Megtaláltuk a szüleim óvszerét...

Megtaláltuk a szüleim óvszerét. Kibontottuk, de nem kellett volna. Mit tegyünk h ne vegyék észre?

Figyelt kérdés

Szóval anyámnak meg a pasijának megtaláltuk a barátnőmmel az óvszerjét.Nem tudtuk először mi az,kibontottuk,de félünk hogy észre veszik.Mit tegyünk?Ha kidobjuk a kukába,rájönnek h nincs ott a helyén..Ráadásul használt volt..

13/L


2010. szept. 27. 17:05
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Lécci segítsetek..anyu nemsokára haza ér..
2010. szept. 27. 17:06
 2/11 anonim ***** válasza:
miaz hogy használt volt ha most bontottátok ki?
2010. szept. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Háát..ezt mi sem értjük..
2010. szept. 27. 17:15
 4/11 A kérdező kommentje:
De valaki gyorsan mondja meg légyszi hogy mit csináljunk vele!
2010. szept. 27. 17:16
 5/11 A kérdező kommentje:
hello én vok a barátnő nsgyon ledöbbentem lécc segítsetek köszi puszcsíí nagyon de nagyon szükség lenne rá! örök hála annak aki mond vami értelemset lécc ez nagyon kínos nekem éncsk egy vendég vok!! puszyy
2010. szept. 27. 17:18
 6/11 A kérdező kommentje:
léccii lécci nagyon szükség lenne rá mert nagyon ciki ez így nekem lécci könyi annyira kínos ez nekem lécc ez most lehet h hülyén hangzik delécc érezzétek át ezt a dolgot..:'( nagyon szar ez így és félek h mi lesz eből nem az h balhé de nagyn ínos egy dolog .. a barátnő puszilok minden válaszolót aki jókat mond meg ha hülyeséget is akk is puxX
2010. szept. 27. 17:28
 7/11 anonim ***** válasza:

Most akkor egy darabot, vagy egy dobozt bontottál fel?

Mert ha egy dobozból egy darabot, és sok van még a dobozban, akkor nem biztos, hogy észreveszik.

2010. szept. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ez kamu!!! Ha használt volt hogy bonthattátok ki most. Amúgy vagy hazudj, hogy fogalmad sincs az egészről vagy mondd el az igazat vagy gyors szaladj el a boltba és vegyél 1 másikat!!! Én az utolsót csinálnám :)
2010. szept. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

1 csomagot bontottunk ki nem egy dobozt.Nem tudom hogy hogyan lehet tuti biztos hogy használált volt.Sárga trutyi volt rajta és szőrszálak.(Sorry tudom hogy undorító)..és mégis MI bontottuk ki mert nem volt kibontva..fogalmam nincs hogy lehet..

Csak 1 a gond,tesóm nincs csak 2en lakunk anyámmal..szóval eléggé nyilvánvaló hogy én voltam..

Óvszert nem veszek egy faluban,mert akkor még a végén az lenne hogy valakivel használom..pletykás egy nép..

Lehet hogy az lesz hogy kidobjuk egy közeli konténerbe.(mert itthon a kukába nem akarom mert hátha észre veszi)

Ha kérdezi,br kétlem megmondom nem tudok semmi féle óvszerről.

Lehet fel se tűnik neki..legalábbis remélem.

Azért köszi a válaszokat.

Ja és nem kamu.Nekem nem szokásom kamu kérdéseket feltenni!

2010. szept. 27. 17:55
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha hasznalt volt akkor ugyis kidobtak volna
2010. szept. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!