Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi változott vele? Van. Volt...

Mi változott vele? Van. Volt egy barátnőm akivel nagyon jóban voltunk és nagyon könnyen megtaláltuk a közös hangot. De az utóbbi időben nagyon nagyképű és önző lett

Figyelt kérdés

Van..volt egy barátnőm akivel nagyon jóban voltunk és nagyon könnyen megtaláltuk a közös hangot.. de az utóbbi időben nagyon nagyképű és önző lett úgyhogy legyökereztem, ő meg hozzámvágott nagyon erősen egy könyvet.. a hasamhoz és nagyon fájt. na mind1 szóval szerintetek mi változhatott?

miért lett hirtelen ilyen? ma nagyon csúnyán összevesztünk és azt mondta hogy jobban utál mint a legrosszabb ellenségét azzal letiltott msn-ről.. +ba a hátam mögött leribancozott és lekövérezett. de mi a baja?


2010. ápr. 27. 18:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

azgen :O szép kis barátnő volt/van

hát.. nem volt valami kis múltod amibe őt cikizted vagy valami pasi... nemtudom

sajnálom :/

hány évesek vagytok?

2010. ápr. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
kor?
2010. ápr. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
12 évesek vagyunk de én nem vagyok gyerekes csak ő..:/
2010. ápr. 27. 19:57
 4/14 anonim ***** válasza:

Menj oda hozzá, és kérdezd meg, hogy mi baja van veled.

Ha nem tud értelmesen válaszolni, akkor ne foglalkozz vele többet.

2010. ápr. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

nem lehet h történt valami a lány közelmúltjában és nem tudja kinn letölteni??:/

Vagyy..lehet h valami rosszakaród olyasmit mondott neki amitől mérges lett rád?(pl:te ribancoztad le őt..stb.)

2010. ápr. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

lehet megjött neki, vagy kapott melltartót, vagy ilyesmi, és azthiszi hogy ő ettől most 4 évvel idősebb, és mindenkinél jobb. magyarul megnőtt az Egoja.

az ieneket kerüld...épp elég van nekem is a környezetembe. :S

2010. ápr. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
de én megkérdeztem hogy miért dagadtozott és ribancozott le ő meg azt mondta hogy mert az utóbbi időben ugy viselkedem mint egy ribanc.. mondom h én csak ugy senkivel nem vagyok köcsög, és azért lettem ilyen mert ő is ilyen..
2010. ápr. 27. 21:36
 8/14 A kérdező kommentje:
de lehet az is hogy félreismertem, mert csak pár hónapja vagyunk jóban.. a kedvencem az mikor valahogy pont eltalálja a gyengepontomat és elkezdi cincálni az idegeimet..az olyan jó, meg amikor én mondok neki vmit poénból és halálosan megsértődik, viszont ha nekem mond vmi vérigsértőt ezért vissza"sértek" akkor azt hiszi semmi okom nem volt rá..-.-
2010. ápr. 27. 21:41
 9/14 A kérdező kommentje:
de légyszi még mondjatok véleményeket! az utolsónak meg annyit h már évek óta menstruál és van melltartója is, szivacsos kár h nincs mit belerakni mégis hordja.:)
2010. ápr. 27. 21:43
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha ilyeneket csinál, akk már nem a barátnőd. Legalábbis az én barátnőim akármennyire is haragszanak, nem vágnak könyvet hozzám...
2010. ápr. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!