Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol gyakoroljam őket?

Hol gyakoroljam őket?

Figyelt kérdés

A nyár folyamán belekezdtem a japán nyelv tanulásába. (Igen tudom, hogy otthon egyedül semmi tanár nélkül ez egy igen merszész vállalkozás volt, de nem baj.) Az iskola kezdetével viszont az időm megcsappant és egyáltalán nem tudtam hozzányúlni a nyelvhez. Szeretném gyakorolni a szavakat amik az adott leckéhez tartoznak, azonban nem tudom, hogy hol tegyem ezt.

Valami olyasmi oldalt szeretnék keresni, mint a Quizlet, az azonban fizetőssé vált.

Tud valaki esetleg ilyen weboldalt?



2022. okt. 16. 17:22
 1/4 anonim ***** válasza:
25%

A Japán Nagykövetségen érdeklődj, hol tartanak tanfolyamot.


[link]

2022. okt. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem tudok róla, hogy a Quizlet fizetős lenne, ugyanúgy tudom használni, mint eddig. Nem kapcsoltad be a 7 napos free trialt az Quizlet Plushoz (extra funkciókkal)?


Egyébként a memrise még egész hasonló.

2022. okt. 17. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Fizetős, de olcsó nem jó? Nézegesd meg a tanulós appokat, szerintem találsz olyat, ami nem drága.

Könyvtárban is érdeklődhetsz, nincs-e japán nyelvkönyvük.

2022. okt. 17. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 D-Mano ***** válasza:

Egyszerű kvíz funkcióval is rendelkező szókártya (flashcard) alkalmazás nem jó?


Én a Japanese Vocabulary Flashcards (My time jlpt) alkalmazást használom, mondjuk az a saját leckéi szerint megy és angol nyelvű.

2022. okt. 17. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!