Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol tudnék viszonylag olcsón...

Hol tudnék viszonylag olcsón jogsit szerezni?

Figyelt kérdés

Már egy ideje le szeretném tenni a jogosítványt ugyanis örököltem egy régebbi autót,(édesapám vett magának egy újat és erre már nem volt szüksége és tekintve, hogy külföldön él, így nem is használja) de nem vezethetem tekintve, hogy nincs jogosítványom. Eddig csak nagyon drágán találtam tanfolyamokat és ott se tiszta, hogy a végeredmény mennyi lesz.


Előre is köszönöm a válaszokat ^^


Budapest 18/L



2022. okt. 17. 11:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet tudni, hogy mennyi lesz a jogsid. Nyilván függ az óraadó bérétől, plusz óráktól illetve attól is, hogy minden vizsga sikerül elsőre vagy többedjére fogsz átmenni.

Ez mondjuk pont egy csepeli suli, amivel nem tudsz sokat kezdeni, ha Békásmegyeren laksz. De itt le vannak írva az árak.

[link]

Elmélet 25.000 + 4.600 vizsga ára. Minimum 30 órát kell levezetni, itt egy óra 8.000 Ft (tehát 30x8.000). Forgalmi vizsga 11.000.

Ha jól számolom csak itt 280.600 Ft lenne. De ebben nincs egy bukás sem, sem az orvosi alkalmassági, sem pedig a kötelező elsősegély vizsga.


Nekem kb 320.000 Ft-ba került mindennel együtt, egyszer sem buktam.

2022. okt. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Olvson sehol, foleg most h katasokat megszivattak.. 500 ezer a minimum amivel számolj
2022. okt. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Az h 30 ora a mimimum az nem jelent semmit, kb 40-50oranal kuldenek vizsgara atlagban, persze ez egyen fuggo is
2022. okt. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!