Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Tünjek el egy...

Mit tegyek? Tünjek el egy időre facebookról és ne válaszoljak neki, vagy bocsássak meg és gondoljak minden percben a táborra.

Figyelt kérdés

Az LB-mel(Kamival) voltunk egy táborba és összeismerkedtünk 2 fiúval,de szakítottunk.Én még most is folyton rájuk gondolok,hogy milyen jól elvoltunk 4-esben.De mostanában egy másik barátnőm összejött a Kami volt pasijával,és elmondott valamit a fiúnak aminek nem nagyon örülök,igaz nem kértem hogy ne mondja el,de akkor is rosszul esett,és a fiú is sértegette a kamit és mérges lettem...

Arra gondoltam,hogy milyen jó lenne visszatérni a megszokott életemhez,amikor még nem gondoltam folyton rájuk,és "eltünni" egy időre facebookon nem irnék neki vissza meg minden.De a lány azt írta vissza,hogy bármit is nem kellett volna elmondania nagyon sajnálja és nagyon szeret és,hogy bocsássak meg neki... :( általában nagyon szemét ez a lány,de én nem vagyok és nagyon megsajnáltam :( nem tudom mit csináljak,mert azt nem érdemli meg egyikük se hogy ne válaszoljak nekik.

Segítseteeek !! mit csináljak :( örülnék sok ember véleményének :)


2010. szept. 27. 19:20
 1/2 anonim ***** válasza:

hát ha annyira jóban voltál velük, akkor tartsd megint a kapcsolatot..nem értem, hogy a két fiúval mitörtént. De ha hiányoznak és úgy érzed jó lenne megint velük akkor szerintem vedd fel megint velük a kapcsolatot.

Remélem sikerűlt segítenem

2010. szept. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

HHUUU nehogy félreértseteek,nem vagyok p*csa csak a Kamilla pasijával nagyon jóba vagyok,hát igazából annyira nem,de nem baj én voltam a hülye,mert nem fogalmaztam jól :) szóval |a volt fium: ő nagyon szemét,még a legjobb barátjának a csajával is kikezdett...| a legjobb barátnőm(kamilla)volt fiúja: vele most is jóba vagyok,de bunkó volt a kamillával,és mérges lettem rá.| a kamilla volt pasijának a mostani barátnője,aki az én barátnőm is egy kicsit:általában nem annyira jó fej,és elmondott valamit a kamilla volt pasijának amit nem kellett volna rólam,de mondjuk én nem kértem hogy ne mondja el,de azért rosszul esett...ezt elismondtam neki,és ő nagyon sajnálta és kérte hogy bocsássak meg neki. De én nem akarok velük foglalkozni,hanem vissza akarok térni a tábor elötti életemhez,de ha meg nem válaszolok a lány levelére akkor meg bunkó vagyok szóval nem tudom hogy mit csináljak...

Remélem érthető hogy mit akarok mondani :)

2010. szept. 27. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!