Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A magyar nyelvben eleg gyakran...

A magyar nyelvben eleg gyakran hallom azt a szot, hogy hatterhatalom. Mi az?

Figyelt kérdés

#hatter hatalom, hatterhatalom
2022. okt. 21. 07:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
28%

Konteo. Kitalalt, gonosz, rejtett hatalom amire ra lehet fogni mindent, amit az aktualis kormany elqrt, ellopott, ami miatt a lakosok sz.rul erzik magukat es muszaj hozza talalni egy bunbakot. Tessek, olvasgasd:


[link]

2022. okt. 21. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Kólauborkával ***** válasza:

Talán Builderberg csoport néven ismerösebb lesz (az 1 háttérhatalom a sok kitalált közül).


Nem hiszek a konteókban, de gazdag embereknek gazdagok a barátai is, különben nem barátság…

2022. okt. 21. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Aha, gondoltam, hogy valami ilyesmi. Összeesküvesi theoriak terjesztöi. Szoval nem letezö valami. Erdekes, hogy meg ertelmes emberek is, mint az asztrologus Kalo Jenö (valaki ajanlotta nekem, hogy hallgassam öt) beszelnek a hatter hatalom letezeseröl.
2022. okt. 21. 08:30
 4/11 Kólauborkával ***** válasza:

Most valamilyen szinten szerintem van, mert mondom, gazdag embernek a barátja is gazdag, de szerintem nem olyan szinten, ahogy azt elöadják.

A fene tudja, talán igazuk is lehet, de mi tenni ellene nem tudunk.

Valamint nagytökésekre szükség van (szerintem), elvégre ök tehetnek meg igazán fontos beruházásokat, amik elòrébb viszik az emberiséget. Pénz nélkül nincs fejlödés.

2022. okt. 21. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
63%
Egy mesterségesen megalkotott értelmetlen butaság.
2022. okt. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

A világ leggazdagabb és legbefolyásosabb embereit, családjait szokás háttérhatalomként hívni. Az elit meg a te életedet is befolyásoló dolgokon ügyködik, amivel már ideje lenne mindenkinek tisztában lenni, mert elég komoly dolgokról van szó.


[link]


[link]


[link]

2022. okt. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Hupsz, elözö, az elsö es utolso videoba egy percig belehallgattam, eleg! Elfogadom, hogy te ilyenekben hiszel, de nem ertek vele egyet.


Az elsö mondathoz- Ez eleg tag fogalom leggazdagabb emberek- Elon Musk, Bill Gates, Brin.. stb. Minden tiszteletem nekik! Pozitiv iranyban fejlesztettek a vilagot. Putin befolyasos, Scholz befolyasos, egy ceg igazgatoja is befolyasos a cegre nezve- szoval ez nagyon nagy altalanositas.


Termeszetesen, a nagy koponyak es politikusok igy vagy ugy meghatarozzak a sorsunkat nagyban. En azonban mas ertelemben is hallottam a hatterhatalom kifejezest, ami inkabb az ezoteria iranyaba mozog, es az összeesköves elmeletekkel van összefüggesben.

2022. okt. 21. 16:13
 8/11 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Ha legalább a középső dokumentumfilmet megtekintenéd, ami nagyon szépen elmagyarázza a világ felépülését, akkor rögtön nem tűnne baromságnak az első és az utolsó videó. A háttérhatalom szó nem ezotéria kategória, hiába jössz ezzel.
2022. okt. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Jo, majd megnezem. De ezt a szot, hogy hatterhatalom, csak Magyarorszagon hallom. Nem Magyarorszagon elek, de itt az emberek fejeben ilyen fogalom nincs. Persze összeesküvö elmeleteket hirdetök itt is vannak, es azt allitjak- egy pelda- hogy a Corona-oltas az nem is hasznos, meg mestersegesen lett letrehozva a pandemie, de a fogalom, hogy "hatterhatalom" ez Magyarorszagon születhetett meg. Ezert volt a kerdesem.
2022. okt. 21. 18:34
 10/11 anonim ***** válasza:
Külföldön leginkább "Deep state", azaz mélyállam néven ismert a háttérhatalom és persze név szerint is, mint ahogy Magyarországon is. Nézd meg a videókat, ne csak pár perc ereéig, hanem végig. Kíváncsi vagyok utána a véleményedre.
2022. okt. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!