Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Meddig lesznek ilyen magasak...

Meddig lesznek ilyen magasak az árak?

Figyelt kérdés

Az én szemszögemmel kezdeném 18 éves fiú vagyok, sportolok amiből van egy kis jövedelmem, viszont ekkora árak (főleg a kaja) mellett a családom nem tud félre rakni, bár nekem azt mondják én tartalékoljak ameddig szülőknél lakok, de én többet akarok segíteni!

A kérdés főleg azért van hogy megértsem teljes mértékben ezt az egész agyf@szt… és hogy mire tudok számítani a jövőben.

Köszönöm a válaszokat előre!



2022. okt. 23. 17:54
 1/6 Noren1989 ***** válasza:
87%

No, mondom röviden:


kicsapnak az eu-ból,

kínai, orosz hitelek vs államcsőd

bevezetjük a rubelt hivatalos pénznemként és jegyrendszer lesz...

2022. okt. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Az árak lefelé soha az életben nem fognak menni.

Ha NAGYON dübörög majd a gazdaság - ami nem lesz - akkor a bérek mennek felfelé.

De ilyen nem lesz most legalább 5-7 évig.

2022. okt. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
éhezés,gyötrődés,szenvedés,kínlódás-->death☠ jön készülj
2022. okt. 24. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát a sporthoz azért jó táplálkozás kell. Mit sportolsz? Focizol?

Majd meglátjuk, hogy a háború eszkalálódik, vagy hamarosan véget ér. Ez sokmindent meghatároz. De utána az idei aszály miatt még jó ideig nem lesznek olcsóbbak az árak. A melegházak, fóliasátrak a magas gázár miatt nem fognak menni. Azaz hiány lesz primőrökből, ami még magasabb árakat eredményez.

2022. okt. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
86%

Amíg az üzletek tele vannak,amíg megveszik az 1000 ftos kenyeret és horror áron lévő termekeket addig emelnek és soha nem fog vissza menni.

18 evesen eselyed sincs semmire max 3 gyerekkel akkor Obán Gei tamogat

2022. okt. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek! Sok szerencsét mindenkinek és az Isten áldjon benneteket!

Amit tudok megteszek!

2022. okt. 28. 10:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!