Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Üdv, sziasztok! Nagyon sokat...

Marcipan 2017 kérdése:

Üdv, sziasztok! Nagyon sokat utazok, ezért szeretném tőletek kérdezni, hogy tudtok-e olyan diákmunkát, ami online végezhető, akárcsak egy telefonról, és nem különösen szükséges hozzá szakmai képzettség/tapsztalat?

Figyelt kérdés

Napi 4 órát utazok (2x2 óra) és szeretném ezt az időt a leghatékonyabban és a legjövedelmezőbben hasznosítani, ugyanis diákként sokat segítene az extra zsebpénz.

Előre is köszönöm a visszajelzéseket és a válaszokat!



2022. okt. 24. 08:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Diákszövettséggel vedd fel a kapcsolatot, de szinte kizártnak tartom.
2022. okt. 24. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Telónyomogatós "jön a kess" kamu munkák nem léteznek.


Az más ha valamilyen formában besegítesz valakinek.

Pl naponta átnézed melyik beszállítónál mik milyen áron futnak s hol a legolcsóbb megrendelni. (ismerős, kapcsolat és termékek tudása szükséges.)

Vagy valakinek fordítod a videóit, hogy legyen felirat hozzá, akár a feliratot te magad szerkeszted meg neki.

Meghírdetheted, hogy fordítasz, de a legegyszerűbb, ha te keresel valakit, aki igényli.

S persze van nyelvtudásod.


Jómagam pl vázlatokat szoktam rajzolni, ha utazok s nem én vezetek, amiket később precízen kiviteletek.


Mint látod ezekhez is valamilyen formában kell tudás.


Több ötletem is van, ám azokhoz olyan iskolák, tudás szükségesek.


Ha valaki tudás nélküli dolgot mond/ajánl, tedd fel a kérdést: nem-e hülyítés/kamu?

Ha még fizetned is kell, akár egy "jelképes" összeget, az nagyobb kamu.


S vigyázz az adataidra.

2022. okt. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Utazás közben gondolod a távmunkát?
2022. okt. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!