Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 31.én nyitva lesznek a boltok?

31.én nyitva lesznek a boltok?

Figyelt kérdés

2022. okt. 24. 15:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért, mi van akkor?
2022. okt. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Úgy néha elgondolkodom, hogy emberek hány éve élnek az országba, hogy még mindig nem tudják mikor vannak zárva a boltok.

31.-e egy átlagos hétfő, nincs semmi féle ünnep, max halloween USA-ba

2022. okt. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy kabarétréfa az áthelyezésekről.

A doki kicsit megbuggyant a naptárt nézegetve. El is vitték egy kicsit a pszichiátriára.

Azzal köszönt el, hogy Nővérke, hétfőn jövök. Közben eltelt hat hét. De azóta nem volt hétfő.


Nincs egyetlen ünnep sem, amikor ne lenne legalább 2-3 ember, aki ne kérdezné meg, mi lesz nyitva, megjön-e a csomagja és hasonlók.

És ha megfelelsz neki, még belekérdez.

Nyitva lesz a tecsó? Nem, egyik áruház sem. A Pipás Jancsi utcai sem? Az sem.

2022. okt. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
😭jo na nyugi van eleg lett volna egy igen vagy egy nem is. Csak belekeveredtem mert baratnom szerint zarva lettek volna szerintem nem es ezert inkabb megkerdeztem. Mit kell ezen igy kiakadni☹
2022. okt. 25. 10:49
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezen semmit, csak a törzsközönségnek unalmas, hogy soha nem múlik el ünnep ilyen kérdések nélkül. Ha egy marslakó kérdezné, elmegy, de aki itt él 10-20-30-100 éve, annak mi újdonságot tud hozni ez?
2022. okt. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!