Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehet baja a barátomnak ha...

Lehet baja a barátomnak ha sokat szívom a nyakát?

Figyelt kérdés
Imádom kiszívni a barátom nyakát ő is imádja az érzést azt mondja, ezért sokat szoktam szívogatni neki. Lehet belőle baja?

2022. okt. 25. 06:35
 1/4 anonim ***** válasza:
30%
Nem lesz baja, de lehet szúnyog voltál előző életedben?
2022. okt. 25. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%

Általában nem veszélyes, de egyes vérrögképződésre hajlamos embereknél jelezheti a problémát, ha huzamosabb ideig sem tűnik el a nyoma.

Sokkal inkább az a probléma vele, hogy íztléstelen magamutogatás és stigmatizálás sokaknak, hogy a nyakán viseli büszkén, hogy neki szexuális élete van: "Ide nézzétek, micsoda vadállat vagyok az ágyban, én már baszok pupápok!"

Te is biztos találsz jobb helyet a testén amit lehet szívogatni, és kettőtök között marad ennek ténye, mert hát ugye a szexualitás magánügy.

2022. okt. 25. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Noren1989 ***** válasza:
51%

Ahogy #2 mondja.


Miért nem a 🍆-t szívogatod?

2022. okt. 25. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
48%
Idővel mérges lesz, hogy csak a nyakát szivogatod, máshol nem...
2022. okt. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!