Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Jogsihoz orvosi alkalmassági...

Jogsihoz orvosi alkalmassági mennyi ideig érvényes? Tegyük fel nekem megvan. 3 éve csinálhattam. De most újra elkezdem a jogsit, megint kell ujjat csináltatni?

Figyelt kérdés
2022. okt. 27. 14:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Jobban jársz, mert csak addig érvényes ami rá van írva. Tehát buksz 3 évet a jogsi érvényességével.
2022. okt. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Megsérült a kezed, hogy ujjat kell csináltatnod?

Életkorfüggő egyébként.

50 év alatt tíz évig érvényes, aztán egyre rövidebb.

Még 7 évig érvényes most neked.

2022. okt. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ahogy a 2. írja, 10 évig érvényes, ha 50 évet még nem töltötted be, az érvényesség rá is van írva a jogsira, valamint az orvosi papírra is (ott következő esedékes vizsgálat néven szerepel).


De nem kerek 10 év, függ a születési dátumodtól.


Nekem például 2020. nyarán állították ki az alkalmasságit, őszi a születési dátumom, 9 évre kaptam alkalmasságit, 2029. őszig. Tehát nem kereken 10 évre, 2030. nyárig.

2022. okt. 28. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Tehát nézd meg alaposan az érvényességet az orvosi papíron, leheg már csak 6 évig érvényes, ha meglesz a jogsid mondjuk fél év múlva, orvoshoz menned kell újra 5,5 évre rá.


Hajrá a jogsihoz!

2022. okt. 28. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!