Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha bátyám vett egy házat és...

TheCilOo98 kérdése:

Ha bátyám vett egy házat és anyukám van megjelölve haszonélvezőként, és ők ketten vannak bejelentve oda, akkor én már nem tudok oda jelentkezni?

Figyelt kérdés
Bátyám megengedte hogy két év után oda költözzek, mert ő nem ott él, én meg felmondtam munkahelyen, ezért az kellene oda jelentkezzek, bátyám nem tud haza jönni külföldről még egy darabig, ezesetben hogy lehetne átjelentkezzek, ha anyukám, aki haszonélvező ír egy nyilatkozatot, hogy bejelenthetem oda a lakcímem, az lehetséges, vagy bátyámnak kell nyilatkozatot tennie?

2022. okt. 27. 18:43
 1/4 anonim ***** válasza:
81%
Igen, a bátyádnak is bele kell egyeznie, hogy ott lakhass.
2022. okt. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%
2022. okt. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szóban ez megvan, de nem fog haza jönni azért hogy alá írjon egy lapot😂😂
2022. okt. 27. 23:25
 4/4 anonim ***** válasza:
67%

Online is tud erről a bátyád nyilatkozni, de azért időigényes, 2 nyilatkozatot kell tennie


1. hozzájárulás módja (nyilatkozom arról, hogy online járul hozzá, elég nevetséges, de ez van, ez kell sajnos)

2. maga a hozzájárulás



Én is nemrég jelentettem be így a tartózkodási címem, a tulaj online hozzájárult Ügyfélkapu segítségével.


[link]

2022. okt. 28. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!