Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Más is érzet már így?

Más is érzet már így?

Figyelt kérdés
Lassan 2 éve lesz hogy elhunyt nagyim,esténként sokszor csak annyit veszek észre könnyeim potyognak, valahogyan nem tudom élvezni az életet ahogyan az előtt. Nekem ő volt az életem,sokszor mikor megyek helyekre már úgy köszönnek mert azt hiszik ő is ott van és olyankor ott mondom hogy mitörtént,el sem hiszik. Barátaim sincsenek. Rossz osztályközösségbe tartozom sajnos,velük egyáltalán nem is tudok beszélni,mert akárhogyan is látom én nem egy olyan emberek közé tartozom. Múltkor mondta a tanár hogy ő annyira nem érti hogy manapság miért negatívak az emberek. Tudtam volna erre mit mondani de inkább ott már jobb meg nem szólalni.. Szerencsére ez az utolsó évem. Valahogyan ezt már kibírom. De valahogy annyira rossz ez az egész helyzet. És ha bele gondol az ember hogy nem tud már miben bízni. Akiben bízott is elveszítette.. Lehet itt jönni azzal hogy kapcsolatok, mondhat bárki bármit de egy elhunyt személyt,senki nem fog tudni pótolni sosem. Kapcsolatokat sem keresni kell hanem várni amíg el nem jön a megfelelő pillanat mert ott akkor lesz igazi az a kapcsolat ami váratlanul jön,igen ez kérdéses,valakinek sikerül valakinek nem..

2022. okt. 27. 19:12
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
Ez nem normális, ne haragudj.
2022. okt. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%

Sok halottam van, de halálukat mindig úgy fogtam fel, hogy fáj, fáj, de ez az élet rendje. Te másként gondolkozol (érzel). Nem gúnyollak és nem ítéllek el emiatt.

Szüleiddel (testvérrel) nem a legjobb a viszony?

Ne várd a királyfit hófehér paripán. Mi lenne, ha mindenki várna és nem keresné a leendő társát?

Tegyél többet a boldogságodért, ne erőnek erejével akarj társat magad mellé, de járj olyan helyekre, amik megfelelnek a jellemednek és lehetőség is van ismerkedésre.

2022. okt. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nme tudom feldolgozni a gyászt ez valóban nem normális.
2022. okt. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szüleim elváltak,apumról inkább nem is szeretnék beszélni. Jelenleg anyummal vagyok vele úgymond jó a viszony. Testvérem nincs.
2022. okt. 28. 07:30
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is meghalt egy ember a családfából. Viszont nem sírtam miatta még nem ragodtam miatta. Nem azért mert nem szerettem mert pedig szerettem, hanem mert a halál az élet része. Mindenki egyszer megfog halni.
2022. okt. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez normális
2022. nov. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!