Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hiányérzet jöhet ki rajtam...

Hiányérzet jöhet ki rajtam úgy, hogy akármerre nézek eszembe jut az illető, egész nap ő jár a fejemben és szomorkodok hogy napi szinten csak 1 órát tudunk együtt tölteni?

Figyelt kérdés
Ki használjuk azt az egy órát mert beszélünk,összebujunk meg jól érezzük magunkat de akkor is kevés.És enni sincs kedvem nélküle,ha alszok és felkelek rögtönaz jut eszembe hogy nincs mellettem az ágyban,semmit sem csinálok már nagyon itthol (focira,biciklire,fekves a szomamban,rajzolas stb)mert mindent vele csinaltam es olyan rossz nelkule de olyan jo ha itt van es Vele csinalhatom

#hiányérzet #hiányzás #érzet #johet igy ki rajtam
2018. szept. 10. 16:59
 1/7 Logeth válasza:
Hogy hogy csak egy órát? Hétvégén sincs több szabadidőtök,hogy együttöltsétek?
2018. szept. 11. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
anyukajaeknak baja volt hofy mindig jon ugyhogy nem minden hetvegen de ugye megmarad ettol a kapcsolatunk hogy ritkan latuk egymast?amig bebuszozunk meg haza az a fel fel ora igy egyutt vagyunk egy orat
2018. szept. 11. 08:35
 3/7 Logeth válasza:
Egy erős kapcsolat nincs veszélybe még ha ritkán is találkoztok.
2018. szept. 11. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Eros a kapcsolatunk,akkor ezzel nincs baj,megmentettuk mar a kapcsolatunkat ketto majdnem szakitastol ami mas emberek miatt tortent majdnem meg az egyik a masik meg koztunk levo dolgok miatt meg mas emberek belenk beszeltek hogy szakitunk majd de nem tortent meg.Es amiket fent irtam az a hianyerzet kijovetele rajtam?
2018. szept. 11. 09:46
 5/7 Logeth válasza:

Ha a kapcsolat működik és átvészeltétek a szakítás az már jó,de csak ismétlem magam

találjatok ki valamit ,hogy több időt tudjatok közösen eltölteni akkor biztos nem

lesz hiányérzeted. Igen amit fent írtál ez alapján lehet hiányérzeted (szerintem)

,ha az ember igazán szerelmes nehezen viseli lelkileg távolságot, hiányzik számára

a közelség és ennek lehetnek ilyen tünetei.

2018. szept. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nagyon rosszul viselem,minden bajom van es sirok es de vannak napok amikor nem hianyzik,ez baj?
2018. szept. 12. 10:06
 7/7 A kérdező kommentje:
baj ha neha jokepunek tartok mas fiut?de nem ok hianyoznak meg rajuk nem is gondolok csak meglatom oket megijedek hogy mivan ha ok tetszenek de eltelik fel ora es el is feledkezek roluk,de o allandoan a fejembe jar es nem tudunk talalkozni kb ket napig es reggel elsirtam magam
2018. szept. 12. 10:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!