Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van az hogy sose sikerul...

Miért van az hogy sose sikerult amit akarok? Mindig az ellenkezoje van annak amit akarok rajtam kivul allo okok miatt

Figyelt kérdés
2022. okt. 29. 12:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Írj példákat erről.
2022. okt. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Pl a g*** fonok nem enged tovabbfejlodni, mindig ezt mondja hogy jo ez igy nekem, minek akarok elmenni mashova, kozbe meg rohaog a hatam mogott a nyomorek f*** legszivesebben szajbab*sznám

Es emiatt tiszta idegbe vagyok mar hányok a munkátol is mert az en helyemre sosincs senki, persze ha kilepnék fel perc mulva lenne valaki csak a nyomorek g*** hulyenek nez es nem engedi hogy tovabbmenjek de ez tuti hogy pofanfogom b*szni ha kirugnak az se erdekel csak akkor meg en leszek az idegbeteg, mert mindenki mas tovabbmehet csak en nem ez baj :(((

2022. okt. 29. 14:04
 3/7 anonim ***** válasza:

Mi lenne, ha változtatnál a beszédstílusodon?

Ne üsd meg, mert ez a tett végigkíséri majd a híredet minden munkaadódhoz.

2022. okt. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igazabol nem igy beszelg sot szupernyugodt vagyok csak felb*sz agyilag hogy ennyire hulyenek nez
2022. okt. 29. 18:01
 5/7 anonim ***** válasza:

A kérdésedben azt írtad, hogy "Sosem sikerül...", most viszont csak egy esetet hoztál föl.

Erre reagálok: Válts munkahelyet. A főnököd talán fél, hogy magasabb lesz a műveltséged, mint neki, tehát féltékenykedik. Vele aligha tudsz dűlőre jutni a továbbképzésed ügyében.

Sok sikert!

2022. okt. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vegyél ki pár nap szabit és nézz új munkahelyet magadnak. Ha felvennének valahova, itt beadod a felmondásodat, kitöltöd a felmondási időt és mégy a másik helyre melózni...
2022. okt. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

De en nem akarok masik munkahelyre menni csak itt akarok masik munkakorbe atmenni csak ez a rohadek nem engedi

Ha meg kilepnek fel perc alatt lenne ember a helyemre es rajtam rohognek hogy kileptem es ok nyernenek

Mert úgy vannak vele ha el akarok menni a teruletrol akkor menjek el a munkahelyrol is nehogy mar nekem jo legyen

Hulyenek neznek a rohadek g*cik

Mert nekem nem jar a tobb fizetes meg a jobb munka csak a szar az a mi jar nekem

Csak nem tudom egy fonok miert ekkora rohadek es mindig azt hangoztatjak hogyha fejlodni akarunk ok minden tamogatast megadnak

Hat ez nem tamogatas hanem szivatas b*sszak meg

Persze mas oda megy ahova akar csak velem b*szakodik ez a g*ci

2022. okt. 29. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!