Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért szimpatizálnak ennyien...

Miért szimpatizálnak ennyien Jeffrey Dahmerrel?

Figyelt kérdés

Ez a hapsi megölt 17 embert.

Miért csinálnak róla egyáltalán sorozatot a Netflixen?



2022. okt. 29. 14:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
34%
Mert melegekről és színesbőrűekről van szó, ez a két téma nagyon érdekli a Netflixet
2022. okt. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
55%
Őszintén szólva én sem értem. Nekiálltam megnézni a sorozatot, 4 részt néztem, vártam, hogy valami izgalom legyen, de lapos fos. Helyette inkább elkezdtem újranézni a Hannibal sorit..
2022. okt. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Második résznél tartom, egyelőre nem szimpatizálok vele. De a You-t végig néztem és szerelmes voltam a főszereplőbe :D Pedig ő is gyilkos (csak nem true story)
2022. nov. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Azért eléggé különbözik a kettő, Joe nem volt nekrofíl és nem is ette meg a maradványokat. :D
2022. nov. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Jó ez igaz :D
2022. nov. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
95%
Szerintem inkább Evan Petersel szimpatizálnak.
2022. nov. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet a kinezete vegett. Magas, szoke es kek szemu. Meg amugyis sok sorozatgyilkosnak van egy bizonyos rajongo tabora sajnos. Meg leveleket is irnak nekik.
2022. nov. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
lol én a női változata vagyok
2022. nov. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
92%
Szerintem az embereknek nem Dahmer a szimpatikus, hanem Evan Peters, aki a sorozatban a gyilkost játsza... Maga a sorozat nekem is érdekes és szórakoztató volt, csak számomra az a kiakasztó hogy a Netflix ezt az egészet úgy tálalja hogy a fiatal lányok mindd bele szeressenek a színészbe és ezzel együt a gyilkos nevébe... Egy ilyen borzasztó, igaz történetet nem szabadna így romantizálni, és főleg nem egy jóképű színészt választani a gyilkos szerepébe...
2022. nov. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

De itt az igazi jeffrey sem volt rossz pasi, szóval ha valamikor hat most itt hiteles hogy egy jó pasit választottak a szerepre

Amúgy is a legtöbb színész szepfiu, különben nem is lenne Hollywood

2022. dec. 14. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!