Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy állitsam be a hajam?

Hogy állitsam be a hajam?

Figyelt kérdés

Fiu vagyok es 2 éve hordom a hajam fluffy -san

Így: 👇

[link]



Neha megyszoktam mosni, aztan hajvasaloval beallitom, de mikor megyek suliba vagy valahova akkor mire elérek a suliba mindig le esik a hajam ugyertem kisimul, mert nekem ugye sima hajam van es igy nem marad ugy a hajam.

Hasznaltam mar hajlakkot, haj zselét, waxot de ezek kozul semmi nem allitja be 5 perc utan szet megy. Van valami tippetek hogy mivel tudnam jol tartosan beallitani? Vagy valami ami nektel mukodik?

Lattam angol videokba valami port szoktak a hajukra szorni de nem tudom. Nevét es mar beirtam googleba hogy hajpor, de sokat kiadott es nekem olyan hajpor kellene ami tenyleg jol mukodik es tartos aki tud valami tippet az irja le



2022. okt. 29. 23:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Borotvával.
2022. okt. 30. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Használj valami tuti hajlakkot amit plusz rászáritasz miután ráfújtad. Tartósabb lesz így a forma.
2022. okt. 30. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!