Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért álmodok mindennap már...

Miért álmodok mindennap már vagy 10 éve?

Figyelt kérdés
Nyílván nincs erre megfelelő válasz, de becszó kb.10 éve nem volt nap hogy ne álmodtam volna és ne is emlékeznék rá van hogy 1 nap 3fajta álmom is van, akkor kezdtem el ezen gondolkozni amikor más mondta örül ha hetente egyszer álmodik, más is van így ezzel ?

2022. okt. 30. 05:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, hogy mindenki álmodik minden nap. Csak a legtöbb ember nem emlékszik rá, vagy nem foglalkozik vele, így nincs is tudatában. Veled az lehet, hogy jobban foglalkoztat ez.
2022. okt. 30. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki álmodik minden nap többször is. Csak épp a legtöbben nem emlékeznek rá, már csak azért sem mert a legkevésbé sem foglalkoztatja őket a dolog.
2022. okt. 30. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
73%

Álom nélkül nem látezhetük. Már magzati korban is, amikor még olyan sok történés nincs.

Az álmainkra jellemzően akkor emlékszünk, ha mélyálomból ébredünk. Pl. ha felébresztenek, vagy a napi rutin olyan, hogy rosszkor kell felébredni. Ilyenkor kimarad pár átmeneti fázis.

Nem történt valami változás a napi programidban?

2022. okt. 30. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem történt semmi változás és ahogy írtam kb 10 éve mindennapira emlékszek és nem azért mert gondolok rá :D egyszerűen megmarad fura de ez van.
2022. okt. 30. 08:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!