Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki mit szokott csinálni...

Ki mit szokott csinálni Halloweenkor?

Figyelt kérdés
2022. okt. 31. 00:11
 1/4 anonim válasza:
54%
Jellemzően dolgozom.
2022. okt. 31. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Részegen zaklatom a szomszéd nénit. Egyszer feljelentett, de a bohóc nem tudta bizonyítani.
2022. okt. 31. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
52%

Semmilyen átlag/hagyományos ünnepet nem tartok meg, csak saját eseményeket, pl első kiállítás és egyéb nagyobb sikert, fordulópont napját, melyek nekem számítanak.


Manapság a legtöbb ünnep úgyse arról szól, amiről eredetileg,hanem anyagi javakról és munkától való elszabadulás.

"Mikor, hogy lesz ünnep? Legyen már hosszú hétvége." - és társait lehet hallani.


Ünnepekkor ugyanúgy alkotok s élvezem azt, amit mások "munkának" neveznek s fejvesztve menekülnek az ünnepekbe, csakhogy elszakadjon onnan, amit nem is kedvel, de csinálja.


Halottak napja... Azoknak kell, akik alapon ki se mennek temetőbe s legyen egy nap, amikor "kötelezően" kivonulnak.


Nálam: tojom le, minden szerettem halálának évfordulóján megyek ki.


Halloween-t se az eredeti "funkciójára" használják, főleg magyarban.

Sokaknak csak jelmez, buli, édesség és "horror" - os díszleteket jelent.


Azaz mégegy önszórakoztató ünnep, bulikra való ürügy.


29N

2022. okt. 31. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én az egész Halloweent megelőző hetet tematizálom. Idén pl logisztikai okokból (nem értek rá haverok:/) pont a napján csak horrorfilm bámulás és tökfaragás lesz itthon. Mindjárt kezdem. Igaz már kifaragtam a napokban párat. Viszont hétvégén voltunk horrormaratonon moziban. Csináltunk maszkos fotózást. De tavaly voltam éjszakai erdei túrán Halloween napján. Nagyon para volt. Jellemző, hogy elmegyünk szabaduló szobába valami horroros tematikában. Idén még mentünk volna halloweeni kvízre egy gamer bárba, de sajnos a hely eltolta az időpontot… Így az ugrott.
2022. okt. 31. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!