Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki tud segíteni? (Roblox)

Valaki tud segíteni? (Roblox)

Figyelt kérdés

Robloxon belül a Horse Valley játékban van ez a Halloweeni event amiben lehet szerezni a Nightmare meg a Ghost Horse-t, ami nemrég jött be.


A kérdésem pedig, hogy múlt évben 2 Nightmare-t szereztem de mind a kettő nőstény lett és egy olyan embert keresek akinek megfelel ha egy nem maxolt nőstényt elcserélek egy hímre.


Ha van valaki, vagy esetleg ismer valakit aki szívesen cserélne velem, az keressen Cseteni02 néven.


(Igen, tudom a játékon belül meg lehet változtatni a ló nemét egy elixirrel, de arra nekem nincs pénzem)



#játék #Roblox #Horse Valley
2022. okt. 31. 13:16
 1/3 A kérdező kommentje:

Még mindig nem találtam senkit, viszont kaptam barátság kérést.

Elfogadtam a kérelmet és írtam annak a 2 embernek de nem kaptam vissza jelzést.

Ha tényleg van valaki aki cserélne velem az írjon inkább ezen az email címen:

TothKukorica0614@gmail.com


Előre köszönöm!

2022. nov. 1. 20:02
 2/3 A kérdező kommentje:

Már játékon belül találtam valakit.

Gondoltam arra, hogy itt nem fogok találni senkit és ez is lett a végén, de azért megérte megpróbálni.

2022. nov. 7. 21:27
 3/3 anonim válasza:
Szijaaa az a baj hogy gyakori kerdeseken nincsenek sokan fennt akik robloxban pont azzal a jatekkal jatszanak mint te, nekem is ez a bajom :(
2022. dec. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!