Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vettem karácsonyra egy ajándék...

Vettem karácsonyra egy ajándékot és nem felel meg annak akinek vettem. A blokk nincs meg. Akkor ennyi a pénzemnek?

Figyelt kérdés
gyönyörű..
2008. dec. 24. 00:43
 1/6 vav22 ***** válasza:
100%
Hát blokk nélkül nem vesznek vissza semmit, de azért egy próbáld meg, egy próbát megér. Amúgy, hogy hogy nem felel meg??? Méretre vagy ilyesmi? Mert akkor érthető a dühöd, de ha csak szimplán "nem tetszik" hát akkor az szép mit ne mondjak. Mert nekem már 10 évesen volt annyi eszem, hogy ha nem tetszett valami nem akartam megbántani azt aki szívből adta, hiszen nem az ajándék a lényeg, ez a szeretet ünnepe... De ha tényleg méret vagy ilyesmi probláme akkor tekintsd semmisnek az előző 1-2 soromat. Kellemes Karácsonyi Ünnepeket! :-)
2008. dec. 24. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

nemjo neki..lényegtelen,hogy miért és egy elég drága dologról van szó......mind 1...

:/

am a media marktba vettem.

2008. dec. 24. 02:19
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem bírod másnak ajándékozni? Esetleg ismerősnek eladni?
2008. dec. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

hát nem az,hogy sajnálom,csak ahhoz azért drága volt...

eladni.hát nemtudom:/

2008. dec. 24. 12:33
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Amit tehetsz:

1. Tartsd meg!

2. Ajándékozd el!

3. Add el!

4. Dobd ki!

5. Adományozd el!


Ebből a legelőnyösebb, ha eladod. Nem vész kárba a pénzed, és legalább nem porosodik a szekrényben!

2008. dec. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
52%
nem fogod tudni blokk nélkül visszavinni a terméket.....mert csak azzal tudsz reklamálni a vevőszolgálaton.És itt most teljesen mindegy mennyibe is került a termék lehet az 5 millió is akkor se veszik vissza. -egy vevőszolgálatos-
2008. dec. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!