Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen HASZNOS ajándékot...

Milyen HASZNOS ajándékot kérjek karácsonyra? Ezeken kívül: ruha,30000 ft-nál nagyobb érékű cucc

Figyelt kérdés
2010. dec. 22. 16:44
 1/3 anonim ***** válasza:
hát te tudhatod mire van szükséged. én pl magamnak tisztálkodási szereket kérek. mert ezekre van szükségem, tudom, hogy nincs 30ezer, de simán összetudnék hozni annyit ha sminkcuccokat is beletenném, meg stb. gondolkozz hogy mi kéne neked, pl egy új monitor, ha nem jó a mostani, telefon, hangfal, stb.
2010. dec. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
új monitor v hangfal nem kell mert ez a gép közös!csak már nekem annyi minden van és a szüleim mindig azzal jönnek, hogy vmi hasznos dolgot keressek!a szekrényem dugig van ruhával(nem beszélve a cipőkről) és most már csak vmi hülyeség cuccot tudnék venni!de a következőkben is küldjetek ötleteket mert semmi sem jut az eszembe
2010. dec. 23. 10:58
 3/3 A kérdező kommentje:
na meg én még nem használhatok sminkcuccot!
2010. dec. 23. 11:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!