Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lányok. Mi volt az eddigi...

Lányok. Mi volt az eddigi legdúrvább tesi órai szívatás,büntetés amiben rèszetek volt?

Figyelt kérdés
2022. nov. 1. 16:50
 1/7 anonim ***** válasza:
74%

Sporttagozatos általánosban, hatdikos voltam (heti 10 tesi óra) egy hétfő délelőtt kiröhögtük a tanárt. Péntek utolsó óráig lépcsőztünk. A 3 szintes városi sportcsarnokban föl -le. Olyan izomlázaz az életemben nem éreztem. De szerintem egyikünk sem.

Illetve volt egy másik, ugyanez a suli, első osztályban, ha nem tudtunk viselkedni, akkor bordásfalon lógás volt. Ez elég gyakori fegyelmezés volt az év elején

2022. nov. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én minden tesi órát egy büntetésnek/szívetásnak éltem meg. De jó, hogy soha többé.
2022. nov. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk úgy volt hogy sosem tesiztünk szinte

Mindig azt mondtuk hogy nincs cucc vagy épp megvan mikor mi

Mindig 1est kaptunk érte

Aztán néha amikor jegyre ment valami beálltunk az 5ös ért

Így lett meg a kettes :D


De csak azért volt ez mert utáltuk a tanárt

2022. nov. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Igen hasonlóképpen voltunk mi is mint te 3-as a szakmunkáskèpzőben.

1-es akkor te nagyon szerethetted a tesit.

A lèpcsőzèsben szerencsére nekem nem volt rèszem, de általánosban a bórdásfalon mi is lóghattunk párszor.

2022. nov. 1. 18:51
 5/7 anonim ***** válasza:
52%
Sosem gondolkodtam azon, hogy szeretem e vagy sem. Egy feladat volt, amit meg kellett csinálni. Összességében jó dolognak látom így utólag. Fegyelmezettek voltunk, jó állóképességünk volt és néha még büszkék is voltunk magunkra, hogy csak kibírtuk. 35-40 év távlatából úgy érzem, hogy ezek a dolgok nagyon sokat hozzátettek az életemhez hozzáállás, akaraterő és kitartás szempontból.
2022. nov. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ami volt, az is mások miatt volt. A tesitanárunk nem egy-egy embert szívatott meg, hanem olyankor az egész osztályt, mondván hogy "köszönjétek meg neki". Így akarta az adott illetőt jobb belátásra bírni, ha az egész osztály fúj rá, mert mindenki miatta szív. Általában bevált. Ami gyakori volt például az a felszerelés hiánya. Ilyenkor az udvaron 20 percet futtatott minket, vagy télen olyankor kint kellett tesiznünk. Emlékszem, nem egyszer volt, hogy dupla tesin emiatt kint kellett lennünk végig pólóban és rövidnadrágban. Ráadásul nekünk reggel volt tesi, szóval sokszor még elég kemény mínuszok voltak. Jó párszor szétfagytunk így más hülyesége miatt.
2022. nov. 16. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
6-os: Ez a legalja fegyelmezési mód, igazi fasiszta módi. Nálunk is használták, de szerencsére olyan nem történt, hogy tényleg az osztálytársak "fegyelmeztek". :D
2022. dec. 1. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!