Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Rolex GMT Master 2 Pepsi vagy...

Rolex GMT Master 2 Pepsi vagy Batman? Ti melyiket vennétek inkább?

Figyelt kérdés
Szerintetek melyik néz ki komolyabban? Én személy szerint annak örülnék, ha ki jönne egy új Cooke. Szerintem sokkal jobban nézne ki, mint ez az új jobkezes Zöld modell... Bár a Rolex színe a zöld, ami az én egyik kedvenc színem is, de szerintem, egy új fekete piros Cooke sokkal komolyabb lenne. Nektek mi a véleményetek?

2022. nov. 1. 17:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom, nekem a zöld számlapos arany jön be leginkább, általában azt hordom. Van még egy acél/kerámia, fekete számlappal és lünettával, de ezek a szinesek nekem nem jönnek be.

Amúgy mi az a Cooke?

2022. nov. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Noren1989 ***** válasza:
100%
Akkor màr egy Root Beer-t.
2022. nov. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Bocsánat rosszul írtam, Coke. Egy o-val. Amúgy nekem is a sima fekete tetszik legjobban, kár, hogy màr nem kapható...
2022. nov. 1. 21:03
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen batman
2022. nov. 2. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Batman.
2022. nov. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Batman:)
2022. dec. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!