Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mégsem tetszik az új munkahely...

Mégsem tetszik az új munkahelyem. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Csak néhány napja dolgozok az új munkahelyemen, be sem tanítottak rendesen. Elég nehezen tanulható gépkezelői munkáról van szó. Már a második naptól lecseszett a "betanítóm" ha kérdezni mertem valamit és szörnyen bunkón állt hozzám szóval a harmadik napon már kérdezni sem mertem. Holnap egyedül akarnak hagyni, de így gyakorlatilag sehogy nem fogom tudni megállni a helyem gyakorlatilag betanítás nélkül. A főnök a betanítóm mellett áll pedig az állásinterjún a munka nehézsége miatt fél évet mondtak betanulásnak ennek ellenére engem pár nap után hagynának egyedül. El vagyok veszve mert semmit nem mondtak el szinte az ottani "mindennapi életről" már kerestem mást, de félek felmondani mert bennem van, hogy mivan ha egyik állásba sem vesznek fel és munkanélküli leszek egy lakással a nyakamban amit fizetni kell. Nagyon gondolkodom rajta hogy holnap nem megyek be. Ti mit tennétek a helyemben?

#munkahely #új #felmondás #főnök #Betanítás hiánya
2022. nov. 1. 19:28
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Tengerimalac. Vagy támadóhelikopter...


Kérdező, menj fel a feletteshez és beszéld meg vele, mondd el a panaszaid neki. Ha kellesz neki, mint munkaerő, akkor segíteni fog.

2022. nov. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Ma bent voltam a főnök irodáján és kitálaltam mindent. Fel akartam mondani de próbáltak visszatartani és úgy egyeztünk meg, hogy a cég kap tőlem még egy esélyt, ha másik részlegre kerülök és más lesz a mentorom.
2022. nov. 2. 21:34
 13/15 anonim ***** válasza:
Na látod, ez a beszéd, így kell ezt csinálni!
2022. nov. 3. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Látod kérdező! Ennyi. Azért van a szád.


Te is beszéltél, és lőn megoldás...

2022. nov. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Hm,én most megyek dolgozni
2022. nov. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!