Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mégsem tetszik az új munkahely...

Mégsem tetszik az új munkahelyem. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Csak néhány napja dolgozok az új munkahelyemen, be sem tanítottak rendesen. Elég nehezen tanulható gépkezelői munkáról van szó. Már a második naptól lecseszett a "betanítóm" ha kérdezni mertem valamit és szörnyen bunkón állt hozzám szóval a harmadik napon már kérdezni sem mertem. Holnap egyedül akarnak hagyni, de így gyakorlatilag sehogy nem fogom tudni megállni a helyem gyakorlatilag betanítás nélkül. A főnök a betanítóm mellett áll pedig az állásinterjún a munka nehézsége miatt fél évet mondtak betanulásnak ennek ellenére engem pár nap után hagynának egyedül. El vagyok veszve mert semmit nem mondtak el szinte az ottani "mindennapi életről" már kerestem mást, de félek felmondani mert bennem van, hogy mivan ha egyik állásba sem vesznek fel és munkanélküli leszek egy lakással a nyakamban amit fizetni kell. Nagyon gondolkodom rajta hogy holnap nem megyek be. Ti mit tennétek a helyemben?

#munkahely #új #felmondás #főnök #Betanítás hiánya
2022. nov. 1. 19:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%

Be mennék veszteni való nincs, ha nem jó amit csinálnak úgy is szólnak vagy kijavítanak .

Senki nem születik gépkezelőnek se !

Próba idő alatt, be sem kell menni csak be telefonálsz hogy felmondasz és ennyi . Küldjék ki a papírokat, a címedre .

2022. nov. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Az a legnagyobb baj hogy már most gyomoridegem van az egésztől mert rettentően toxikus a légkör is
2022. nov. 1. 20:07
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom van munkaszerződésed, feltételezem, van benne szó próbaidőről, és gyanítom, hogy az több mint három nap.

Szóval következő nap szépen bemész, köszönsz, elmondod, hogy mi nyomja a lelkedet (nem vagy a kutyájuk, úgyhogy ne beszéljenek veled úgy mint egy kutyával, segítsenek a betanulásban ne hátráltassák azt, segítsenek a beilleszkedésben, ésatöbbi, ésatöbbi).

Próbálj úgy beszélni mindenkivel, mint felnőtt ember a felnőtt emberrel.

Ha ez nem vezet azonnali és egyértelműen pozitív eredményre, akkor megköszönöd szépen az eddigieket, megmondod nekik, hogy mely rokonukat milyen pózban és helyszínen tegyék a magukévá, valamint hogy mely testnyílásukba helyezzék el az általad kiválasztott szerszámokat, udvariasan elköszönsz és hazamész.

Ja, és ne felejtsd el a tudtukra hozni, hogy felmondtál.

Jelenleg nagyon sok területen munkaerőhiány van, így helyzeti előnyben vagy. Fogsz munkát találni, ne fossál - az ilyen munkahely pedig csak addig engedheti meg ezt a lekezelő bánásmódot, amíg van, aki tűri.

2022. nov. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Aszód, Sisecam?
2022. nov. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Utolsó, nem az
2022. nov. 1. 20:27
 6/15 anonim ***** válasza:
Fel kell moindani, próbaidő alatt azonnal is lehet. Bemész és közlöd, hogy mész is haza...
2022. nov. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Csak nagyon félek attól hogy nem lesz más hirtelen
2022. nov. 1. 20:38
 8/15 anonim ***** válasza:
52%
Kérdező nő vagy?
2022. nov. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nem
2022. nov. 1. 21:45
 10/15 anonim ***** válasza:
Hanem?
2022. nov. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!