Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit kezdjek magammal?

Mit kezdjek magammal?

Figyelt kérdés

Nem tudok mit csinálni hazajövök munkából...4kor onnantól kezdve 10ig gépezek és ennyi....így telik minden napom....dögunalmas nem ismerek senkit és semmi jó helyet.Munkahelyem nem alkalmas az ismerkedésre mivel csak idősebbek vannak és nem a korosztályom.

Lehet valahol interneten ismerkedni olyan emberekkel akik elmennének sportolni vagy akárhova ismeretlenekkel?


21/F


2010. szept. 28. 17:15
 1/9 anonim ***** válasza:
egyre magányosabb a világunk
2010. szept. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
...ennek ellenére ne add fel! gépezés helyett mondjuk menj el sétálni meg ilyenek
2010. szept. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Oké rendben elmegyek heti 2x de annak az esélye hogy barátokat,barátnőt találjak sétálás közbe nagyon kicsi az esélye...:(
2010. szept. 28. 17:22
 4/9 anonim ***** válasza:
hát igen, szinte semmi, mert ilyen "kutyát sétáltatunk, vagy sétálunk összeütközünk, mosolygunk" csak a filmekben van. nincs semennyi barátod?
2010. szept. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Akik voltak sajnos már több száz kilóméterre vannak...
2010. szept. 28. 17:38
 6/9 anonim ***** válasza:
hát így akkor nehéz, a 0ról indulni lényegében. ha nehezen ismerkedős fajta vagy akkor meg végképp. én ha a helyedben lennék...sajnos egy darabig maradnék a sétálásnál, keresgélnék különféle csoportos szakköröket, munkahelyen is próbálnék minél jobban ismerkedni. de mivel én nehezen ismerkedős típus vagyok, nem tudom mennyire menne, de jobbat nem tudok
2010. szept. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hat otletem nincs, de lelkitars vagy. Nekem is ez van, leszamitva hogy en 2000 km-re vagyok magyarhontol. (na meg, hogy lany vagok es 18) Jarj el erre, arra probalj meg baratkozni. Sok sikert neked!
2010. szept. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Egy ötlet!

Fogj egy fényképezőgépet,és sétálj!Ami érdekes fotózd le!Próbálj odafigyelni olyan dolgokra,melyek eddig nem érdekeltek!

Talán kimozdít!

Minden jót!

2010. szept. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

járj el klubokba vagy konditermekbe, bárhova ahol ismerkedni lehet másokkal

legyen önbizalmad és beszélgess velük keress valami közös témát

a gép nem az élet, csak elötte minden szebbnek tünik

hajrá!

2010. szept. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!