Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit kezdjek magammal?

Mit kezdjek magammal?

Figyelt kérdés
12/L vagyok 170cm 54kg, hogy fogyhatnék le kb 50-re./?/ Valamilyen gyakorlatot keresek, /a felüléseken kivül/. help me pls. /!/
2011. aug. 25. 13:59
 1/7 anonim válasza:

járj el futni.

figyelj az étkezésre. a konditerem sokat segít. 5 nap alatt lement 5 kiló , ami a csípömön látszott a legjobban. a napi jegy egy olcsó konditeremben 500 ft. és ha kondiba jársz akkor sokat fuss és haspadozz.:) remélem segítettem!

L/15

2011. aug. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi, és van olyan amit akár otthon is elvégezhetek?
2011. aug. 25. 14:12
 3/7 anonim válasza:
húzd be a függönyt, kapcsolj be zenét és táncolj!
2011. aug. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

hát. mondjuk attólo függ honnan akarsz fogyni.:)

igen a zene jó hatással van.

én azt csináltam itthon hogy felülés. meg másfél literes teli palackokat emelgettem. oldalra feküdtem és a lábam fel-le emelgettem.ez a popsit formálja


aztán ha ettől kifáradtál kocogj egy picit helyben. utána menny négykézlábra és a lábad emelgesd fel-le 50-50et.:) de ha gondolod szívesen segítek még. esetleg írj privát üzenetet, mert ha jól láttam lehet olyant is.:)

2011. aug. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
másfél literes teli palack? az komoly XDDDDDDDDDDDDDDD
2011. aug. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
így erösödik a karod.:'))
2011. aug. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszy az ötleteket! kivéve az utolsó 2-t.
2011. aug. 25. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!