Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 23 And me oldalon nagyon nagy...

23 And me oldalon nagyon nagy akció van de nem tudom ingyenes e a kiszállitás ?

Figyelt kérdés
2022. nov. 2. 15:09
 1/5 A kérdező kommentje:
illetve ha családfát akarok készíteni rajta ingyenes? ha nyilvántartási dolgokat akarok nézni rajta akkor pénzbe kerül?
2022. nov. 2. 15:11
 2/5 anonim ***** válasza:
Elképzelhetőnek tartod, hogy Amerikából ideküldik neked ingyen???, majd te szintén költségmentesen visszaküldöd nekik???, kielemzik és elküldik interneten az eredményt?
2022. nov. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Minden ilyen információt előre le szoktak írni a felhasználási feltételekben, ÁSZF-ben, GYIK/FAQ-ban. Megnézted ezeket?

[link]


Ha valami ingyenes, ki van írva hogy ingyenes és használhatod. Ha valami fizetős, ki lesz írva hogy fizetned kell, és addig nem is használhatod míg előre ki nem fizeted. Nem tudnak átverni, nem tudsz véletlenül olyan dolgot csinálni amit nem akartál.

2022. nov. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
érdemes úgy megvenni a tesztet ha myheritage tesztet elvégeztem?de már nem tudom a régi gmailem meg a jelszót sem igy nem tudom összehasonlítani
2022. nov. 2. 15:44
 5/5 A kérdező kommentje:
a kettő teszt eredményét
2022. nov. 2. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!