Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy vége legyen...

Mit tegyek hogy vége legyen ennek?

Figyelt kérdés
Szakítottam a párommal viszont ő ezt nem hajlandó elfogadni. Megfenyegett hogy megöl felteszi az intim fotóim. Privát számról hív levélben is fenyeget. Nagyon félek. Próbáltam vele megbeszélni , könyörögtem de nem hadja abba. Nagyon félek hogy felteszi a fotókat és bántani fog minket van egy 5 éves lányom és őrá sincs tekintettel. Előre is köszönöm az értelmes válaszokat. 25/L

2022. nov. 4. 17:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Rendőrség, nyilván...
2022. nov. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Naná, hogy rendőrség! Jó, ha tudnak erről az egészről, ha kimennek hozzá, és tisztában lesz vele, hogy a zsaruk szemmel tartják. Vigyázz magadra, és a gyerekedre.
2022. nov. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ő az apuka is? Vagy teljessen megszakíthatod vele a kapcsolatot nem kell részt vennie a gyerek életében?

Van szervezetek és a rendőrség is aki tus segíteni! Ne félj segítséget kérni, magad részéről is és a gyerek részéről is!

2022. nov. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem, ő nem az apukája. Hát más választásom nem lesz, mert nem akarok félelemben élni tovább.
2022. nov. 4. 18:47
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Intimfotók... Amit főztél - edd is meg.

A lányodat ebből a szempontból nem igen érinti az ügy, mert még fiatal, aligha lesz, aki közli ezt vele.

Én is ajánlom a rendőrséget tájékoztatni az ügyről, mert ilyen elvakultak, sokan vannak, akik végre is hajtják a fenyegetéseiket.

Sajnállak, de segíteni nem tudok. Szüleidet, testvéreidet tájékoztattad? Bízhatsz bennük?

2022. nov. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Tudom hogy hibáztam sajnos nagyon megbántam már 😕. Testvérem tud róla. Szüleimmel pedig nem igazán jó a kapcsolatunk.. igy nem nagyon van akiben bizhatnék.
2022. nov. 4. 19:57
 7/7 NTBS ***** válasza:
Rendőrség.
2023. febr. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!