Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan vagy kinek/minek a...

Hogyan vagy kinek/minek a segítségével tudok bejutni én és 1 barátom 1 bírósági tárgyalás meglátogatására? én 17 éves vagyok ő pedig 14!

Figyelt kérdés
2010. szept. 28. 19:42
 1/7 anonim válasza:
betörsz valahova a haveroddal és be visznek és teljesen végig nézhetsz egyet:D
2010. szept. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Bemész a bíróságra. Megkérdezed melyik tárgyalás nyilvános és beültök a hátsó sorba.

Ha a bíró megkérdezi kik vagytok és mit kerestek itt, akkor megmondod őszintén, hogy nem vagytok hozzátartozók, csak mivel nyilvános tárgyalás, ezért kíváncsiak vagytok, hogy egy ilyen hogyan is zajlik.

2010. szept. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szóval van ilyen is hogy nyilvános tárgyalás?:O Köszönöm szépen!:D
2010. szept. 28. 19:48
 4/7 anonim ***** válasza:
Persze, még egy valóperre is beülhetne bárki, de ki kíváncsi a másik nyomorúságára.
2010. szept. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát arra én sem..:S csak az van hogy barátnőm bíró akar majd lenni..és így titokban elakarom vinni 1 ilyen bírósági tárgyalásra hogy lássa milyen..:D
2010. szept. 28. 19:51
 6/7 anonim ***** válasza:
No akkor rajta:))
2010. szept. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy egy kiskorút beengednének egy tárgyalásra...
2010. szept. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!