Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik fáj jobban: ha élve...

Melyik fáj jobban: ha élve megesznek vagy a szülés?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem ettek még meg élve egy válaszolót sem, szóval honnan tudnátok, éppen ezért csak elmélkedem. Azért, mert sokan a szülést tartják az egyik legfájdalmasabb dolognak amit ember átélhet, mert olyan, mintha szétszakadnál. Még nem szültem, nem tudom milyen. De ha igazából szétszakadsz, szerintem azért jobban fáj.
2022. nov. 5. 21:35
A kérdező szavazást indított:
az fáj jobban, ha szülsz
az fáj jobban, ha megesznek
8 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Csak szólok, hogy szülésnél is van olyan, hogy tényleg szétszakadsz.


Én inkább szülnék, mint hogy élve megegyenek.

Bár a sokktól, fájdalomtól és vérveszteségtől lehet, hogy hamar elveszíteném az eszméletem. Onnantól meg kb mindegy, hogy megesznek-e.


Amúgy honnan jött a kérdés? Ki a bánat akarna megenni? 😂

2022. nov. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
senki xD
2022. nov. 5. 21:44
 3/6 anonim ***** válasza:
Több millió nő szült magyarországon is, és talán néhány kivétellel túlélték. A fájdalomtól sem szereztek életreszóló lelki traumát. Biztos fájdalmas, de ha élve megesznek az ezerszer rosszabb, és fájdalmasabb lehet, és nem élnéd túl. Meg utóbbinál nem csak a testi fájdalom az óriási, hanem a lelki, illetve olyan sokkot kapsz, amit soha nem tudnál kiheverni, ha túléled. Gondolj csak arra, hogy valaki jóízűen falatozik a karodból, és látod ahogy fogy rólad a hús, és ömlik a véred.
2022. nov. 7. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
3-as igen, az biztos nagy trauma lenne feldolgozni lelkileg.
2022. nov. 7. 16:33
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát attól függ hogyan esznek meg,pl hol kezdenek,fejednél kezdenek megtáplálkozni akkor nem húzod sokáig.De a kedves kannibál emberke teljesen tisztában van az emberi anatómiával és direkt úgy eszik meg hogy minél több fájdalmat élj át,hogy vérezz,de ne annyira hogy elvérezz,hogy ne kapjál sokkot, csak sokk közeli állapotba kerülj.Am
2022. nov. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
a vége lemaradt:amúgy szerintem sokkal jobban fáj ha élve felfalnak.
2022. nov. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!