Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fogszabályzóval mosolygás?

Fogszabályzóval mosolygás?

Figyelt kérdés
Fogszabályzóval szerintetek a csukott szájjal mosolygós nagyon gázul néz ki mert márciusban tablofotozas és eléggé szétállnak a fogaim és nem szeretnék nyitott szájjal!
2022. nov. 6. 11:43
 1/4 anonim ***** válasza:
94%
Miért nézne ki rosszul? Én anno csak egy jellegtelen mosolyt erőltettem magamra a fotózáson, és a fogszabályzóm egyáltalán nem befolyásolta az arcom kinézetét.
2022. nov. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Megoldható: mosolyogj úgy, hogy ne tátsd ki a szád. Gyakorolj a tükör előtt, hogy szép is legyen, de ne legyen erőltetett.
2022. nov. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A szolid mosoly megteszi. Nem kell mimdig fogat, torkot villantani.


Alapon pedig nem gáz, ahogy a potyogó fogú kisgyereknél se.


Fogszabid van, idővel pedig érezni fogod, nem kell szégyellni önmagad, a javulást és javítási folyamatokat.


Én pl jobban ki voltam akadva a régi képen "hogy a f-ba hordhattam olyan hajat?" 😂 meg ilyenek.


No para.


Engedsz egy lágy elegáns csukott szájú mona lisa mosolyt és megvagy. 🙃


Idézz fel valami vicceset vagy jó emléket, amikor mosolyogni kell és még természetes is lesz.

2022. nov. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Arra ügyelj, hogy a lágy mosolyt ne kísérje az ajkak merev összeszorítása, hanem enyhén nyitott legyen a szád. Mint írtam: gyakorolj tükör előtt.
2022. nov. 7. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!