Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mikor hat a fogszabályzó?

Mikor hat a fogszabályzó?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Most 8.-os vagyok és holnap megyünk a fogszabiért. Annyi szépséghibája van a fogsoromnak hogy egyetlen egy felső fogam nem a helyére nőtt...nem húztam ki a fogam mikor már jött az új és mire kihúztam az új fogam ott maradt. A fogorvosom azt mondta hogy minden nap masszírozgassam és le fog nőni. Hát nem nőtt le -.-

Azt szeretném tudni hogy szerintetek mennyi idő mire a fogszabályzó a helyére rakja? Éjszakait szeretnék mert nem akarom hogy az osztálytársaim beszólongassanak...:(

Mire meg kéne csinálni a tabló képeket addigra szerintetek helyre jön?Szeretnék szépen mosolyogni rajta :D

Előre is köszönöm az értelmes válaszokat! :)



2013. okt. 27. 19:33
 1/10 anonim ***** válasza:

Figyelj, a fogszabályzótól nagyon sokáig én is irtóztam (25/F) . Aztán tudatosult bennem hogy az nem azért kell hogy elcsúfítsanak engem, hanem mert bizony szükség van rá. Nekem keresztharapásom van, ami azt jelenti hogy a felső fogsoromon az első 4-5 fog valamivel bentebb van az alsó fogaknál. Normál esetben ez fordítva szokott lenni.


A kérdésedre a választ holnap fogod megkapni a fogorvostól, mindent el fognak neked mondani, csak kérdezned kell. A kivehető fogszabályzóval az a baj hogy azt sokkal tovább kell hordani mint a rögzítettet. Szóvala kivehető fogszabályzótól egyhamar ne várj csodát...

2013. okt. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.:)
2013. okt. 27. 19:41
 3/10 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, egyébként vicces, de én is éppen holnap megyek a fogszabályzót megrendelni. :D
2013. okt. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hehe :D véletlenül nem debreceni vagy már akkor? x)
2013. okt. 27. 19:50
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem, kunszentmiklósi vagyok és Pestre fogok menni a szentkirályi utcába( Semmelweis fogászati klinika).
2013. okt. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Áh majdnem...:/ xd
2013. okt. 27. 20:03
 7/10 anonim ***** válasza:
Rakasd fel a fogszabit. AZ éjszakai kb. csak a kisgyerekeken működik, mert nekik még könnyen mozgathatóak a fogaik, de 13-14 évesen már kb. halottnak a csók az éjszakai. Ma már tök átlagos dolog a fogszabi, értelmes ember nem gúnyolódik rajta. Kérdezd meg a dokit, hogy mennyi ideig kéne fent lennie, ő megmondja a tutit :)
2013. okt. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszi a választ :)

Már gondolkoztam azon is hogy inkább hagyom a fenébe a fogszabályzót mert egyszerűen félek a jövőbeli beszólásoktól.:(

Az is lehet hogy eltolom a nyárra hogy ne piszkáljanak majd :S

2013. okt. 29. 20:33
 9/10 anonim ***** válasza:
Azért készülj arra, hogy valószínűleg nem 3 hónapig lesz rajtad :D Ne hátrálj ki belőle, nyugi :D Ahol lakom, itt is van egy általános iskola, rengeteg diákon látok fogszabit a nem fogszabis, igencsak nagykörű baráti társaságukkal dumálni :D Tök általános dolog, hidd el, senki sem fog rá semmit mondani ;)
2013. okt. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi :/ :) <3
2013. okt. 29. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!