Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi alapján érdemes airsoft...

Mi alapján érdemes airsoft fegyvert választani? (Pl: gyártóbol melyik a jó vagy hány fps kell minimum hogy jó legyen...stb)

Figyelt kérdés
Az alap elképzelés az egy ak-47 vagy egy M16, M4, Fal, Scar17 és mindenképpen fémet szeretnék (nem baj ha a tus és a markolat műanyag)

2022. nov. 8. 17:38
 1/4 anonim ***** válasza:
40%

1.: Mivel ezekhez van a legtöbb kiegészítő, így M4 vagy AK legyen.

2.: MINDIG olajoztasd át a BOLTBAN! És rakass bele nagyobb akksikat!

3.: Figyelj a felfüggesztési pontokra! Bírni kell a fegyver súlyát, ha szíjra fűzöd.

4.: Márka? ÉN, Marui párti vagyok. ÉN, túl csóró vagyok, hogy kínai fosokkal kísérletezgessek, inkább nyelek, és megveszem a drágát, amiről tudom, hogy JÓ.

2022. nov. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
62%

Ak47-et vagy az M4-et javasolom. Cyma egy elég megbízható alap márka. Olcsó és sokáig jó szokott lenni. Jing-Gong MP5 az első fegyverem. Több 10 kiló BB-t kilőttem már vele. Szervizelni sosem kellet még. 300-320 fps között produkál és elég pontos még mindig. Tehát ez sem rossz. Well márkát nem ajanlom. Not to well. Elég sok gond van velük. Double Eagle is jó. Több shotgunom is van tőlük. WE, Army Armanent. Ezek is meg beválltak nálam.

Fps kérdésedre válaszolva, 300 fölött már jó egy karabély. 400 lehet ugye a max. 380 körül már kiválló.

2022. nov. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

És mi a véleményetek erről?

[link]

2022. nov. 11. 22:10
 4/4 anonim ***** válasza:

Hello, nem szeretném ócsárolni az előttem írókat, de.. 1, ne olajoztasd át a boltban (a boltban ne!) és nagyobb akkut sem valószínű hogy raknak bele(?).

Inkább vidd el egy szerelőhöz itthon alap átnézésre, ő megzsírozza, hézagolja stb, ha szükséges, illetve rakass bele egy 60-as hop gumit, pl sárga maple leaf.

Kérdező, mivel gondolom kezdő vagy, "hosszú legyen és fém" szindrómában szenvedsz. Ha nem szeretnél kifejezetten DMR-t ami elsőre nem ajánlott, főleg nem ebben az árkatban és nem szeretnéd magadat a súlyal szivatni, akkor inkább vegyél egy alu/szálerősített műanyag előagyasat, mert kellemetlen lesz, hogy míg mások vígan szaladgálnak a 1,5-2 kilós, kompakt honey badgerükkel, ami messzebbre is lő mint a tied és még olcsóbb is volt, te már a játék felénél nem tudod felemelni a repikát, mert kiba.. nehéz és bele is akadsz vele mindenbe.

Cymából max ak-t vegyél, az m4-ük, főleg az 5xx meg 6xx széria hulladék belső tejfölösdobozban.

Inkább a Double eagle M90x puskákat ajánlom. Könnyűek, nem műanyagok, a belsejük is nagyon rendben van és ebből is van egy picit hosszabb, viszont a többi, árkategóriabeli puskával szemben van benne programozható elektronika, így bátran mehet bele 11.1 v-s lipo akku. A flat trigger űberkirályul fest benne és marha rövid a gyári elsütése is. Tud bust-öt(rövid sorozat) és binary-t ("dupla elsütés"), meg egy csomó dolgot még. Egy 60-as gumival, 28/30-as bogyóval kint is csodákra képes és még gyorsrugócserés is.


Ha bármi kérdésed van, írj egy privátot, készségesen segítek:)

2022. nov. 25. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!