Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Városi parkban szétrombolták...

Városi parkban szétrombolták az eddigi padokat (gabion volt az alapjuk) és egy szemétkupachoz hasonló formában összeszórták a részeit - el lehet vinni a rácsokat?

Figyelt kérdés
Talán csúnya dolog lenne, de teljes hanyagsággal egybe van szórva az egész, a rácsok is némileg szétestek, de nekem hasznos lenne (nem vágyom rá mindenképp, de inkább elviszem, ha szemétbe kerül)…

2022. nov. 8. 19:00
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Hetek óta ott vannak a park szélén…
2022. nov. 8. 19:01
 2/12 anonim ***** válasza:
94%
Ha valaki az éjjel szétveri a fából készült kerítésedet, elvihetem a romjait?
2022. nov. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ha szétvered, el… bár én nem írhatok ki közbeszerzést vagy hasonlót egy újra és nem mellékes, hogy nem én verném szét saját ötletből. Na, hogy ne ilyen homályos utalgatás legyen a válasz: nekem nincs óriási szükségem rá, de nagy kár lenne érte, ha egy konténer mélyén végezné. Ennyi. Köszi!
2022. nov. 8. 19:11
 4/12 A kérdező kommentje:
Ja és nem rondítaná a parkot se…
2022. nov. 8. 19:13
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor sem a te tulajdonod, másnak az engedély nélküli eltulajdonítása pedig lopás. Ha kell, és látszólag nem foglalkoznak vele, akkor kérdezd meg hogy felhasználhatod-e. Ha igen, nyertél. Ha nem engedik, akkor ugyanolyan probléma lenne a szó nélküli lopásból is.
2022. nov. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszi! Lehet, megkérdezem. De arra úgyis azt mondják, hogy nem. Igazából úgy értettem, hogy a köztéri fák gyümölcse is városi tulajdon, mégse életszerű, hogy megbüntetnek, ha leszeded. Tehát tudja-e valaki, hogy az építési hulladékkal kezdenek-e vajon bármit is (azt sejtettem, nem). De tudom, mit írtok, persze, értem.
2022. nov. 8. 19:29
 7/12 anonim ***** válasza:
77%
Mi is értjük, hogy a lopást szeretnéd megideologizálni.
2022. nov. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem, de mindenki magából indul ki.
2022. nov. 8. 19:44
 9/12 A kérdező kommentje:
Na, de nem akarok megsérteni egy kedves (vagy nem kedves) válaszolót se, hiszen nem tudja, hogy én többet fektettem már be a városi területek fejlesztésébe mint civil, mint az átlag szokott. Csak a pazarlást nem szeretem. Majd megkérdezem ezt a dolgot akkor. Nyilván, ha nagyon kellene, késő este elhoznám, senki nem látná, nyomozás meg pláne nem indulna.
2022. nov. 8. 19:53
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg a tulajdonostól és minden vita elsimul.
2022. nov. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!