Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit gondoltok hova vezet az...

Manly kérdése:

Mit gondoltok hova vezet az új világrend politikája ?

Figyelt kérdés
Harc a több ezer évig működő értékek ellen.

2022. nov. 9. 19:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Atomháborúhoz tehát az emberiség kipusztulásához.
2022. nov. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Lehet, attól fél mindkét oldal.
2022. nov. 9. 19:53
 3/7 anonim ***** válasza:

Én tényleg nagyon durván belementem ebbe a "rabbit hole"-ba, banki közgazdasági elemzőként főképp a Great reset-be és annak a tőkepiaci részébe különösképp, és az arra a következtetésre jutottam, hogy így ebben a formában nincs semmi különös látnivaló.


A tőkét tulajdonló és/vagy kontrolláló világ elit (nem véletlenül használom a világ kifejezést!) sokkal, de sokkal sötétebb, és okkultabb, mint azt előre gondolnánk, de nemigen fognak belekényszeríteni semmilyen Madách féle falanszter szerű utópiába (sokan tévesen így értelmezik a Great reset-et), szerintem tényleg nem fogják érdemben korlátozni az életed mondjuk most, 22-höz képest. Fölösleges, most sem vagyunk szabadok :D


Amit az értékekről mondasz, gondolom a woke baromságok, az csupán egy kulturális zsákutca (részben viszont nagyon nemes és szép gondolatokkal), inkább csupán egy válságtünete egy hanyatló nyugati civilizáció kilátástalanságot érző, de utat találni képtelen fiataljainak, akik azt hiszik, hogy ha megkérdőjelezik, és újraépítik a múltat, akkor jövőt építhetnek maguknak-szerintem sajnos tévednek.


Ha van konkrét témád, kérdésed, nagyon szívesen beszélgetek erről, tényleg nagyon belementem évtizedekre visszamenően.

2022. nov. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ok, írok majd konkrétabbat.
2022. nov. 9. 20:16
 5/7 anonim válasza:
3as. Nekem nincs normális konkrét kérdésem. De szívesen olvasnám a gondolataidat, világlátásodat. Például mi a véleményed arról ami most zajlik. Hogy mindenki egyszerre háborúzni akar. Vagyis hogy ezt sugallják nekünk a médián keresztül.
2022. nov. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Tudja valaki, hogy a sportolókkal milyen terve van ennek az elitnek?
2023. aug. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A pokolba vezet.
ápr. 13. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!