Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Glo, Neo hevítőrudakkal...

Glo, Neo hevítőrudakkal kapcsolatban tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Most vettem Glo-t, viszont nem igazán tudom, hogy milyen neo-t vegyek bele. Tudom van többféle ízesítésű, de kifejezetten olyat keresek, ami gyenge, (lehet akár nikotinmentes, ha van olyan), és finom ízű, de nem muszáj ízesítettnek lennie.

Tényleg nem tudom milyen fajták vannak, légyszi valaki segítene? Egyénként most szoktam le a dohányzásról, 5 évig cigiztem, viszont ha elmegyünk barátaimmal meginni egy fröccsöt, néha jó érzés lenne rágyújtani. Nem szeretnék ilyenkor sem cigizni, ezért vettem glo-t, ha nem is fogom használni, csak kipróbálni. Tapasztalatok is jöhetnek!



2022. nov. 10. 16:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem félsz hogy visszaszoksz a cigire?
2022. nov. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én nagyon leragadtam a borsmentánál. Kellemes mentás íze van ami a torkodat kicsit érzésre lehűsíti. A mentolos az nekem nem jött be az már iszonyatosan mentolos. Próbáltam az áfonyásat az nem jött be mivel semmi ízt nem éreztem belőle. Az ananászosból 3 dobozból az utolsónál kezdett el ízleni és egész finom is. Az epres lószar ízű. Nem tudom lehet e még kapni mandarinosat. Annak az utóíze jobb mint az alapíze. Nikotinmentes nincs. Sima dohányízűből meg nem próbáltam eddig semmelyiket.
2022. nov. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!