Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit írjak önéletrajzba több...

Mit írjak önéletrajzba több éves "hivatalos" munka kihagyás után?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy kB 4 éve volt utolsó bejelentett munkám az is külföldön, ezután ki hagytam egy kis időt utazás aztán betegség végett, aztán pénzt ebayen kereskedéssel csináltam, PC ket javítottam, haverokkal jártam/járok költöztetni meg ház felújításokra stb.

Sajnos megtetszett hogy úgy ahogy én osztottam be a saját időmet és nem kerestem bejelentett munkát, a nyugdíj megtakarításom, tb stb simán tudtam fizetni belőle és megéltem, és külföldi megtakarításom is van még.

A tervem az volt hogy ebben az évben ezúttal végleg külföldre megyek, meg ott 90%ban nem néztek volna utána ha kamu munkahelyet írok be amihez értek is.

Csak hogy most úgy alakult hogy édesanyám végett lehet mégis itthon maradnék és így akkor 35 évesen már rég ideje lenne fix bejelentett munkát vállalnom itthon is.

Találtam is pár belépő szintű IT adminisztrátor/Support stb és egyéb munkát ami jó lenne kezdetnek hogy vissza rázkódjak az anno tanult dolgokba ha IT melóval szerencsém lenne.

Csak hogy kamu munkát nem írhatok önéletrajzba mert valószínűleg egyből kiderülne és ha fel is vennének lehet rá pár napra ki is rúgnának miután utána néztek, viszont 4-5 év üres évvel nem hiszem hogy bárki is komolyan venne és egyből a kukába kerülne az önéletrajzom.



2022. nov. 10. 19:37
 1/3 ludicrousSpeed ***** válasza:
26%
Semmit. Ha emiatt nem vesznek fel, így jártál.
2022. nov. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

rd mg azt az igazságot, amit ide írtál nekünk.

A "kihagyott" éveket fogalmazhatod pl. így: "...-tól ...-ig nem volt bejelentett állásom, ezért alkalmi munkával kerestem meg a pénzem (PC-javítások, építkezéseken való munka...). Most úgy döntöttem, hogy ismét bejelentett munkaviszonyba lépek, ezért kérem a felvételemet .... állásba".

Írd le milyen végzettséged van, mihez értesz.

Sok szerencsét!

2022. nov. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Alkalmi munka.
2022. nov. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!