Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen fényképet szokás...

Milyen fényképet szokás tenni, hivatalos önéletrajzba?

Figyelt kérdés
tabló kép? vagy milyen?
2012. márc. 21. 10:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Igazolványképet.

Ha van fényképezőgéped, csinálhatsz magadról is akár otthon, sima háttér előtt, feltöltöd a gépre, méretre vágod, és beilleszted az önéletrajzba. Elküldeni pdf formában célszerű, hogy ne lehessen szerkeszteni.

2012. márc. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Semmiképp sem bulifotót. :D

Olyan képet érdemes, amin embernek nézel ki. Nem feltétlen kell öltöny-nyakkendő, de legalább egy normális ing vagy pulóver, arcról készült (tehát nem egész alakos) kép valami semleges háttér előtt (ez akár egy nem mintás tapétázott fal is lehet).

2012. márc. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Fekete-fehér képet lehet?:S Csak mert Nekem eddig a tablófotóm volt,szóval kedves Kérdező az is jó! De Nekem az már idejemúlt lett.Mostanában képet tenni nem tudok a gépre,s nem találtam semmi normálisat amin előlről látszanék,csak 1-et.S ez mosolygós az pl nem baj? Na és ezen az egyen,meg csillog a homlokom és nem tudtam átalakítani,csak úgy tűnik el Nekem,ha lefekete-fehérítem.:) Nos? Köszönöm a segítségeket!
2012. márc. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!