Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Burkolás fürdőben, festék be...

Burkolás fürdőben, festék be lett húzva ragasztóval arra ment a csempe ez gond?

Figyelt kérdés

Festéket be húztuk p9 ragasztóval és egy hét múlva rá burkoltunk.

Most tudtam meg hogy ilyent elvileg nem nagyon lehet hanem le kapar, újra húz, alapoz vagy kartonoz az egész..

Szerintetek tartós lesz valamennyire? Azért leesni csak nem fognak?

Dubelt fúrtam a falba ütve furoval és nem esett le egy darab sem. Elég tartósnak tűnik..


Nem kioktatast hanem tapasztalatokra lennék kíváncsi.

Tudom nem helyesen jártam el, de attól még fennt maradnak a falon ?


2022. nov. 11. 19:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Cement alapú volt a ragasztó így meg van a kötés .
2022. nov. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem a suliban úgy tanították, hogy festett falra nem burkolunk. Akkor sem ha előtte kontaktoltuk ragasztóval. Persze hallottam már olyat is, hogy valaki kontaktolás nélkül rakta a csempét, csak egy mélyalapozót húzott előtte a falra. És elvileg még 10 év után sem kopog, vagy esik le. Gondolom ez nagyban függ a ragasztó minőségétől, lapmérettől, kétszeres kenés alkalmazásától meg ilyenek. Ez a példa is azt bizonyítja, hogy az elmélet és a gyakorlat néha eltérhet egymástól.
2022. nov. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!