Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Számodra hogyan telik a...

Számodra hogyan telik a karácsony? A szeretet ünnepe vagy nem?

Figyelt kérdés
2008. dec. 24. 17:59
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
96%
Számomra nem telik jól a karácson, de ettől még a szeretet ünnepe.
2008. dec. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
81%
*karácsony
2008. dec. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
88%
Egyáltalán nem telik jól. Amúgy sincs sok kedvem karácsonyozni. Számomra ugyanolyan nap, mint a többi, annyival megtoldva hogy többen vannak a buszokon, villamosokon, boltokban...
2008. dec. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
84%
Hát, én spec. gyűlölöm. Alig várom, hogy végre 29-e legyen...
2008. dec. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
86%

Nekem nem telik jól, egyedül vagyok itthon, minden zárva van, semmit nem lehet csinálni. Mondjuk meg is érdemlem, hogy egyedül vagyok. :-(

Szívesen kihagynám.

2008. dec. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
94%

Nekem speckó nagyon kellemesen telik a szenteste,sajnálom az előttem irókat,pedig ez az év legszebb ünnepe.

Szeretem mikor mindenki örül és boldog,szeretet járja át az egész házunkat.

Örülök annak is hogy aszeretteimnek tetszenek az ajándékok amiket tőlem kaptak.

Remek sütik vannak mindenki annyit eszik amennyit szeretne, karácsonyi zene megy a háttérbe.

Ugyhogy kimondhatom jól telik

a karácsony nálunk.

2008. dec. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
90%
Nagyon rosszul telik,egyedül vagyok,nincs együtt a család. Aki közeledik felém,azzal hülyén viselkedem,ideges vagyok...utálom az ünnepeket,sokkal nagyobb élmény,ha meglepnek év közben,akkor mikor nem számítok rá.
2008. dec. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
93%

Én szívemből mondhatom nagyon jól telik(:


Nekem a tavalyi nem volt jó sajnos, talán eddigi életem legszörnyűbb ünnepe volt.


De az ideii<3 örülök mert végre mindenkinek mosoly van az arcán, mindenki boldog, és együtt lehetünk, szeretetben.

Ééés még annak is borzasztóan örülök hogy mindenkinek izlett az ünnepi étel amit egymagam készítettem, mindenféle segítség nélkül, életemben először:D

Remélem az elkövetkezednő napokban sem változik semmi(:


Áldott Ünnepeket Mindenkinek, és aki meg egyedül van, az kapcsoljon halk zenét, és köszönje meg azokat a dolgokat amiket nem vehet meg semmi pénzért. Például az egészségét.


Üdv, Mindenkinek

2008. dec. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
95%
nekem sem telik jól, és utálom az ilyen ünnepi felfordulást. A párom dolgozik, most megy a mosógép és még takarítanom kéne, mert eddig nem volt időm. hát ennyit a kari hangulatról!
2008. dec. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
86%
Nem telik jól, unatkozom, nem járja át szeretet a házat, csak veszekedés, és hát a családommal sem érzem jól magam...
2008. dec. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!