Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehet internet-tv...

Hogyan lehet internet-tv szolgaltatot valtani ?

Figyelt kérdés

Ez esetben digi helyett telekom. Nyilván be kell menni és személyesen , de ilyenkor amit a digitol kaptunk router-t azt vissza kell adni ? Valamint ahol mi vagyunk , ez egy regi lakás és amikor idekoltoztunk , akkor a digi behúzatta az internetet. A kábelek arat fel fogjak számolni ?

Jovoheten fogom intézni , csak érdekel mire számítsak



2022. nov. 13. 22:17
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
A routert vissza kell, mást nem számolnak fel.
2022. nov. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Erre énis kíváncsi lennék,nekünk is érdemes lenne,csak van ami nincs leföldelve:( T-home lenne a legjobb a régi lakásunkban az volt rengeteg csatorna volt.
2022. nov. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Érdemben nem tudok válaszolni, de városban lakom és a Telekom egy nagy rakás sz.r lett az utóbbi időben, főleg az internet :(
2022. nov. 13. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom de mikor még nekünk az volt jó volt,de már jó pár évvel ezelőtt.
2022. nov. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Engem az érdekelne akinek Digi van,mennyire jó a kép minőség?. Nekem jelenleg invitel van de ez nagy nulla.
2022. nov. 13. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk Digi van 10 éve, semmi problémám nincs vele.
2022. nov. 14. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A routert kell, visszaszolgáltatni.

Nekünk most DIGI van. Igaz, jóval olcsóbb, mint az eddigi UPC, de jobban meg voltam vele elégedve, de most már nem akarok visszaváltani.

2022. nov. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!