Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ezek az új LG inverter motoros...

Ezek az új LG inverter motoros,direct drivos elöltöltős mosógépek nem vesznek vissza menet közben a program idejéből,mint mondjuk egy régebbi Whirlpool?

Figyelt kérdés
2022. nov. 17. 21:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Az enyém nem. Már ha jól értem a kérdést.
2022. nov. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jól érted,szerintem. Régi 8 éves Whirlpoolunk ha kevés ruha volt,levett belőle kb fél órát,ez meg egy ruhával elszenved 1.5 órát.
2022. nov. 17. 21:22
 3/6 anonim ***** válasza:
Minél lassúbb, annál takarékosabb.
2022. nov. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom tipusfüggő is de az LG-m levesz.Mondjuk fél órára nem viszi le az alapprogramon az biztos,de vannak rajta rövid programok is(15 perces pl),és "idő-rövidítő" gomb is

Jó ez is csak meg kell vele ismerkedni.

2022. nov. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Idő röviditő,az melyik gomb? Ez kiszámolja,hogy mennyi idő kell neki.Milyenk egy hetes,fekete ajtòs,8kg S gőzmosògèp. Régi fele ennyi idő alatt kimosta az ekkora adagokat. Mondjuk 20 szor hangosabb volt és ràzkodott rendesen,ezt nem lehet hallani ,Hogy mos. Milyen fajta a Tiéd?
2022. nov. 18. 21:35
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez is előtte számolja ki,menet közben tényleg nem változtatja meg.Bocs nem tudtam értelmezni hogy a Whirpool menet közben meggondolja magát.

Egyszerűbb gép a mienk sima 6,5 kg-os.

A Cotton program tényleg 1,5 óra a minimum.Ezt lehet csökkenteni a

Time Save funkcióval 1 órára.

+ ott vannak a rövidebb programok is

Én elégedett vagyok vele,most már hogy kiismertem.800 centri fölött az enyém mondjuk képes berezonálni és kicsit arréb mászni,de 800-on példamutatóan viselkedik.

Illetve a mosószermaradványokkal a ruhán,gyült meg a bajom.Ilyenkor jó hogy elöltöltős,így látom mennyi habzás az ideális,figyelni kell a helyes mosópor,öblítő adagolásra.

2022. nov. 19. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!