Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek foleg "luzerek"...

Szerintetek foleg "luzerek" latogatjak ezt a honlapot?

Figyelt kérdés
Azert gondolom igy, mert a kerdesek, es az adott valaszol alapjan ezt a kovetkeztetest vontam le.A szovegek zome negativ hangulatu, kiabrandultsag, csalodottsag, harag jellemzi.Ha ez igy van , hol vannak az atverok , a nagy menok, akiknek minden sikerul?
2010. szept. 29. 17:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

A nagy menőket nem érdeklik az emberek bajai. Így ők élik a menő életüket. Ennyi.

Ezen az oldalon inkább azok vannak, akik szeretnek segíteni ,tanácsot adni másoknak

esetleg gúnyolódni, röhögni a kérdéseken, válaszokon,

vagy szeretne választ kapni a kérdésére.

De azt nem értem, hogy miért gondolod azt, hogy lúzerek vannak itt akik elkeseredettek, mert rossz az életük? Valahol nekik is ki kell beszélniük. Ez az oldal ingyenes. :D Ezért is jönnek ide.

2010. szept. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
ha a lúzerség alatt azt értjük hogy ilyen gagyi honlapokon töltünk órákat, mert annyira nincs mit csinálnunk, akkor igen, és ez elég szegényes életre vall. de ez van.
2010. szept. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vagyok lúzer, sem pancser, se semmi...

Átlagos 18 éves fiú vagyok, van egy gyönörűszép barátnőm, a kedvenc hobbimat űzöm stb...

De mégis minden nap 4-5x felnézek az oldalra és ahol tudok segítek bárkinek. Mert segíteni jó, legalábbis szerintem.

Úgy hiszem, hogy nem én vagyok az egyedüli ilyen itt...

Az tény, hogy sok depressziós meg öngyilkos hajlamú ember jár fel erre az oldalra, de ők segítséget kérnek és mi segítőkész emberek megpróbáljuk jobbá tenni az életüket interneten keresztül.


Lehet nem valami összefüggő szöveget írtam le itt most, de a lényeg kivehető! (legalábbis szerintem)

2010. szept. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Az egy mas kerdes ,hogy valaki be e valja magarol hogy nem eppen ugy alakulnak a dolgai ahogy szeretne... A legtobben azt gondoljak, hogy segitenek valaszaikkal, de vajon miert pont igy akartok segiteni nevtelenul? Talan ez nem menekules a valos eletbol amely megalaz nap mint nap?
2010. szept. 29. 17:47
 5/11 anonim ***** válasza:
igen elégsok olyanvan aki "loser" vagy nyomorék v vmi
2010. szept. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%

hát én tökéletesen jólvagyok köszönöm...

nem érzem magam sem lúzernek sem nyomoréknak, rengeteg barátom van akik szeretnek.

és hogy miért látogatom ezt az oldalt?

hát azért mert jó látni h vannak még a földön segítőkész emberek...ennyi

attól szerintem hogy próbálunk más emberek problémáján is segíteni nem jelenti azt hogy lúzerek vagyunk...

2010. szept. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
azért van annyi negatív komment, mert itt élik ki magukat az idelátogatók, hiszen az oldal anonim. ez nem abból ered, hogy itt mindenki lúzer, csak egyszerűen ilyen undorító az emberi természet..
2010. szept. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
92%
hát végülis te is itt vagy
2010. szept. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
89%

Névtelenül segíteni a legjobb. Nem azért segítek hogy utána azt mondják: "ez az ember hű micsoda jó, meg nagylelkű"

Az igazán önzetlen segítség névtelenül valósulhat meg.

2010. szept. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
és szerinted mér csak lúzerek járnak ide? szerintem nem,felső válaszokba le vannak írva az igaz,nem akarok papagájoskodni
2010. szept. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!