Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Packeta csomagfeladásban...

Packeta csomagfeladásban segítene valaki? (vinted)

Figyelt kérdés

kaptam már a vintedtől egy szállítókódot


packeta z-box van a közelben, de ennél a boxnál nincs se terminál, semmi. hogy tudom kinyitni akkor a rekeszt és bizonylatot hol kapok? eddig csak foxposttal adtam el, úgyhogy ott teljesen máshogy volt.


elvileg ez a z box átvevő- és feladóhely is (0-24)



2022. nov. 21. 19:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Z boxban nem tudsz feladni csak atvenni

Egy uzletet keress a varosodban ami packeta atvevohely

Es oda vidd be

2022. nov. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Értem, köszi szépen!

Elég félreérthető, hogy azt írják átvevő és feladó egyben..

2022. nov. 21. 19:31
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia. Tényleg nem lehet ilyen helyeken feladni? Mert a mi falunkban is azt irja hogy felado es atvevo hely, de nem tudom hogyan lehetne megoldani kodon keresztul. (Vinted)

Viszont ez a posta mellett van. Lehet oda kene bevinnem?

2023. febr. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Feladni csak akkor tudsz, ha te regisztrálod be a csomagot az appon keresztül. Viszont ezt ugye a Vinted regisztrálja be neked, olyan opció pedig nincs, csak ha egy üzletbe viszed be ami feladási pont. Én sem értem miért így van, simán meg lehetne oldani
2023. jún. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!