Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha boltba rendeltem a csomagom...

Ha boltba rendeltem a csomagom kötelező megvennem ?

Figyelt kérdés
Rendeltem 2 dolgot, boltba kértem a szállítást. Mindkettőre azt mondták hogy raktáron kívül van úgyhogy várnom kell 1-2 hetet. Az egyik megjött 3 hét alatt, bementem kifizettem, viszont a másik már 8 hete "jön". Felhívtam őket aztmondták még legalább 2 hét. Azóta megvettem máshol mert azért annyit nem várok, meg fontos is volt. Tehát a kérdésem hogy baj lenne belőle ha nem mennék vissza érte? Vagy ezt már muszáj lesz megvennem? Nem fizettem ki, csak készpénzes fizetési lehetőség lett volna a boltba
2022. nov. 22. 01:23
 1/4 mindentudó99 ***** válasza:
100%
Legalább mond le
2022. nov. 22. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Írsz egy emailt, hogy szeretnéd lemondani az 1234.sz. megrendelést. Még csak indokolni sem kell. Ők is tudják, hogy mi az oka. Plusz munkát és hulladékot termelni egy fölöslegesen kiszállított termékért nincs értelme.
2022. nov. 22. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mond le. Vannak termékek, amelyeket nem lehet lemondani, de ez nem olyan lehet.
2022. nov. 22. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem kötelezhetenek az átvételére. Intelligens ember lemondja.
2022. nov. 22. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!