Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen cipőméretet válasszak?

Milyen cipőméretet válasszak?

Figyelt kérdés

Zokni nélkül a lábfejem hossza 24,5cm. Egy oldalon a méretek a mérettáblázatok szerint ezek:

•Rebook 38,5 míg más oldalon 38,

•Adidas 40, más oldalon 39 valamennyi. Szerintetek melyikre kéne hallgatnom, ti hogy szoktatok cipőket vásárolni netről?



2022. nov. 22. 22:39
 1/4 2*Sü ***** válasza:
72%

> ti hogy szoktatok cipőket vásárolni netről?


Sehogy. Sok mindent vásárolok neten, de cipőt a cipőboltban veszek. Mert az egyik gyártónak a 42-es cipője minimálisan szorít, tehát egy picit kicsi, a másik gyártónak a 41-es cipője meg pont jó. De még ugyanazon gyártónak a különböző cipői között is vannak különbségek. Már csak azért is, mert nem feltétlenül a lábfej hossza számít, számít a lábfej szélessége, meg a cipő pontos alakja, de még az anyaga is.

2022. nov. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
egyszer rendeltem életemben lábbelit, lemértem, kiválasztottam a méretet, hiába. Mint egy csónak, olyan volt a lábamon.
2022. nov. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
1-es! Megértem, hogy azt vallod, hogy neten te nem rendelsz cipőt, de ott van hogy olcsóbb mintha megvennéd rendes boltba, mert alig hiszem, hogy találnál adidas cipőt 10 ezer körüli árban. Megvannak persze a hátrányai, de én már volt hogy beletaláltam a méretbe, de így sem mindig vagyok biztos magamban, hogy melyik méret lenne jó nekem. Persze számít a szélesség meg az ilyenek is, de általában azokat nem rakják bele a mérettáblázatokba, azért is mellőztem.
2022. nov. 23. 06:16
 4/4 anonim ***** válasza:

Nos, azt jó lenne, ha megtanulnák az emberek, hogy a méret számozása (cipők), méret betűzése (ruhák) adott helyeken más méretinformációkat tartalmaznak.


Pl kína VS hollandiai gyártmányok.


Kínában jóval kisebbek az emberek, ezért a mérettáblázat adatai is mások, amelyek alapján vannak a szabásminták és az azokból készülő termékek.


Olyan helyről rendelj, ahol van mellé csatolva mérettáblázat.


Egyetlen egy cipővel se volt gondom, amiket rendeltem online.

Egyetlen egyszer volt minőségi hiba, de megoldottam.


Másik kommentelő sincs tisztában ezzel, ha csónakot kapott.


Remélem hasznos infó lesz ez.

2022. nov. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!